Wyświetlanie 1–9 z 31 wyników

YOPE żel pod prysznic

YOPE to polska rodzinna marka produkująca naturalne kosmetyki i środki czystości dla domu. Firma prężenie rozwija się i działa już nie tylko w Polsce, ale też na rynkach zagranicznych takich jak Europa, Azja czy Ameryka Północna.

Filozofia marki

Filozofia YOPE – to filozofia dobrego życia. YOPE skupia się nie tylko na najwyższej jakości swoich produktów, ale też na dbałości o środowisko, z którego czerpie inspiracje i składniki do swoich kosmetyków. Firma pomaga potrzebującym, dba o planetę, wspiera dzikie pszczoły i sadzi lasy. A to tylko niektóre z jej działań mające pozytywny wpływ na ochronę środowiska. Marka YOPE to coś więcej niż usługa na najwyższym poziomie czy produkt najlepszej jakości – marka YOPE to działanie.

Refill

Firma jako jedna z pierwszych wyszła z propozycją opcji refill. Zużyte opakowania po produktach YOPE można napełnić ponownie! To innowacyjne rozwiązanie i nowoczesny pomysł założycieli marki wynika z troski o środowisko w którym żyjemy. Uzupełniać można produkty najbardziej popularne w niektórych punktach w Polsce.

Żele pod prysznic YOPE

W ofercie marki YOPE znajdziemy wyłącznie naturalne produkty. Żele pod prysznic YOPE to połączenie samych dóbr pochodzących z natury. Każdy żel zamknięty jest w estetycznej buteleczce lub saszetce w opcji do uzupełnienia. W ich składzie znajdziemy naturalne składniki, które nie podrażnią nawet najbardziej delikatnej skóry skłonnej do podrażnień czy alergii. Żele pod prysznic YOPE zawierają pielęgnujące substancje takie jak na przykład alantoina i pantenol, które mają działanie łagodzące i kojące; sorbitol czy gliceryna roślinna, która nawilża skórę; a oprócz tego wzmacniające ekstrakty roślinne. YOPE w swojej ofercie posiada żele pod prysznic w aż 18 kompozycjach zapachowych! Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy żel pod prysznic YOPE swój skład i zapach czerpie z natury, znajdziemy wśród nich mieszanki na bazie dziurawca, kwiatu lipy, bzu, wanilii, werbeny i wiele innych.

Dlaczego YOPE?

Kupując produkty marki YOPE otrzymujesz nie tylko produkt najwyższej jakości z delikatnym i naturalnym składem, ale też przyczyniasz się do wspierania marki w działaniach pro-środowiskowych. Każdy kupiony żel pod prysznic YOPE to środki na fundacje, które wspierają uchodźców, dbają o naszą Ziemię sadząc lasy czy dzikie zapylacze. Jako jedna z pierwszych weszła na polski rynek z naturalnymi produktami, będąc inspiracją dla innych firm.

Marka YOPE stawia na jakość i działanie. W naszej ofercie znajduje się szereg produktów o różnych składach i zapachach, przeznaczonych dla najbardziej wymagających konsumentów. Jeśli szukasz dla siebie czegoś wyjątkowego, szytego na miarę Twoich potrzeb – skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w wyborze produktów odpowiadającym Twoim wymaganiom.