Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

YOPE maska do włosów

Producent YOPE to polska firma zajmująca się produkcją artykułów z branży beauty. W ich ofercie znajdują się obecnie artykuły do higieny i pielęgnacji skóry całego ciała, produkty dla dzieci i akcesoria do domu oraz zestawy prezentowe. Firma rozpoczęła swoją działalność już w 2012 roku by na kilka lat później wydać pierwsze produkty służące do higieny dłoni.

Naturalny i czysty skład produktów od YOPE

Marka produkuje kosmetyki z ściśle dopracowanych receptur wykorzystując 99% składników pochodzenia naturalnego. Niezwykle istotną kwestią jest sama jakość surowców z jakich finalnie powstają kosmetyki. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i doskonałym składom firma YOPE cieszy się doskonałą renomą i staje się popularna również poza granicami Polski.

Dbałość o środowisko naturalne i ekologiczne podejście marki YOPE

Istotnym aspektem firmy YOPE jest również dbałość o środowisko, ekologia i zrównoważona działalność pozostająca w zgodzie z naturą. Firma wdrożyła bowiem opakowania, które nadają się do recyklingu lub ponownego napełnienia co jest atutem w dzisiejszych czasach. Dodatkowo YOPE pochwalić się może certyfikatem organizacji Viva! Vegan. Kluczowym jednak czynnikiem są składniki pochodzenia naturalnego, które pozostają bezpieczne dla środowiska i stosowane są do produkcji kosmetyków jak i środków czyszczących.

Maski do włosów YOPE – rodzaje i działanie

Szczególnie polecanymi produktami są maski do włosów firmy YOPE. Z tej serii istnieje kilka produktów stworzonych w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Wyróżnia się maskę do włosów nawilżającą w składzie z olejami i innymi dobroczynnymi składnikami, maskę do włosów zniszczonych z bioceramidami i adaptogenem: grzybem Reishi, maskę na bazie mleka owsianego czy maskę regenerującą. Każda z nich powstała z myślą o innym rodzaju włosów, dzięki tak stworzonej ofercie każdy zdoła wybrać produkt odpowiedni dla siebie.

Dlaczego warto wybrać maskę do włosów YOPE?

Produkty z serii: maska do włosów od firmy YOPE to produkty przede wszystkim sprawdzone, cieszące się pozytywnymi opiniami i polecane przez klientów. Wyróżnia ich naturalny skład, który dobroczynnie działa na włosy nie obciążając ich przy tym chemicznymi i sztucznymi składnikami.

Dobierając maskę do włosów należy kierować się kondycją swoich włosów i efektem jaki chce się uzyskać. Niekiedy ocenienie stanu włosów lub dobór produktu może stanowić kłopot, w takiej sytuacji prosimy o kontakt, a nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniego artykułu.