Wyświetlanie 1–9 z 104 wyników

YOPE kosmetyki

Według oficjalnych informacji marka YOPE powstała w 2013 roku. Jednak śmiało można stwierdzić, że swoje początki miała już znacznie wcześniej – w trakcie kuchennych eksperymentów, pomysłów i dyskusji. Tak, pomysł na firmę zrodził się nieco przypadkowo, a dokładniej w domu Karoliny Kuklińskiej-Kosowicz i jej męża, Pawła Kosowicza. Małżeństwo zrobiło swoje własne mydło, które im samym i ich przyjaciołom przypadło do gustu. Wówczas w głowach pary powstała myśl, aby swój niecodzienny twór przekuć w ciekawy i innowacyjny biznes, skupiony wokół mydła. Przez 2 lata szukali odpowiedniego pomysłu na cechy produktu oraz jego formę i w rezultacie wypuścili pierwszą serie swoich wyrobów.

Od tamtego czasu ich autorska marka zdobyła szeroką renomę i uznanie. YOPE rozszerzała swoją działalność na inne branże kosmetyczne, tworząc min. kremy, szampony, maski, żele lub toniki. Obecnie firma może pochwalić się szeroką ofertą, która trafia do konsumentów z wielu krajów.

Motto, które przyświeca założycielom oraz ich pracownikom to: najwyższa jakość oferowanych wyrobów, a także dbałość o swoich klientów oraz Planetę. Z tego powodu, produkty tworzone przez YOPE pochodzą w 100% z recyklingu oraz naturalnych źródeł, nie są testowane na zwierzętach, a dodatkowo firma przeznacza 1% swoich dochodów na ochronę środowiska.

Czym są kosmetyki YOPE?

Kosmetyki od YOPE to szeroka paleta produktów w różnych kategoriach. W ofercie producenta można znaleźć: szampony, odżywki, maski i inne kosmetyki do pielęgnacji włosów, toniki, żele i kremy do oczu, mydła, żele, płyny, balsamy i masła do ciała, asortyment przeznaczony dla dzieci, linie produktów dla domu, jak np. płyny do naczyń lub okien, a co więcej – akcesoria na prezent, tj. świeczki, torby albo ręczniki.

Mnogość oferty YOPE może sprawić, że nie będziesz miał/a pewności jaki produkt wybrać. Skontaktuj się z nami oraz opisz czego szukasz, a na pewno dostaniesz odpowiedź na zadane pytanie.

Dlaczego warto kupić produkty od YOPE?

Warto je zakupić min. dlatego, że powstają w całości z recyklingu oraz są naturalnego pochodzenia. Nie angażują zwierząt do badań, a każda formuła jest robiona z myślą o najwyższych standardach jakości. Dzięki temu mamy pewność, że kupujemy mądrze i dbamy o Planetę.

Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego kosmetyku?

Przede wszystkim należy sprawdzić jego skład oraz ocenić nasze potrzeby. Dla jednych zbawiennym okażą się żele lub maseczki do włosów, dla innych serum lub kremy do twarzy. Poznajmy nasze wymagania i wówczas wybierzmy właściwy produkt.

Mnogość oferty YOPE może sprawić, że nie będziesz miał/a pewności jaki produkt wybrać. Skontaktuj się z nami oraz opisz czego szukasz, a na pewno dostaniesz odpowiedź na zadane pytanie.

Jakie pozytywne działania mają produkty polskiego producenta?

Głównymi zaletami działania wyrobów od marki YOPE są:

  • Jakość – dzięki której kupujesz produkt z starannie dobranych składników, co niweluje potencjalne i niechciane skutki uboczne użytkowania.
  • Zapach – który w każdym wyrobie jest inny i unikatowy, a przede wszystkim przyjemny. Korzystając z oferty YOPE, otrzymasz wyszukane kompozycje zapachowe.
  • Design – który przyozdabia opakowania marki i przypomina o jej niekonwencjonalności.

Czym różni się YOPE od mniej znanych i renomowanych marek?

YOPE to polska firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Powstała z pasji i chęci tworzenia jak najlepszych produktów, od ludzi dla ludzi. Wspiera ochronę środowiska, angażując się charytatywnie. A co najważniejsze dla klienta – stawia na jakość i efektywność oferowanych przez siebie wyrobów.