Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

YOPE masło

Pewnego dnia, w niewielkiej polskiej miejscowości, kilku miłośników natury przyjrzało się bliżej… myciu rąk. Jest to z pozoru całkowicie zwyczajna kwestia – mydła używamy przecież kilka, a nawet kilkanaście razy dziennie. Ci ludzie jednak, zauważyli, iż większość rynkowych detergentów zawiera składniki, które pozostawiają skórę dłoni napiętą i przesuszoną. Postanowili temu przeciwdziałać. I tak właśnie powstała firma YOPE, której produkty coraz częściej zaczynają gościć w łazienkach wielu Polaków.

Naturalne składniki gwarancją pełnego bezpieczeństwa

W swoich produktach, marka YOPE stawia przede wszystkim na składniki, pochodzące prosto z natury. Nie ma tutaj mowy o żadnych chemicznych dodatkach, które mogłyby podrażnić wrażliwą skórę. Z tego też powodu, są w pełni bezpieczne również dla osób, cierpiących na różnego rodzaju alergie lub małych dzieci.

Kosmetyki produkowane z miłości do natury

W obecnych czasach, gdy świadomość konieczności dbania o środowisko naturalne ciągle wzrasta, coraz większą popularnością cieszą się specyfiki, produkowane w zgodzie z naturą. Takie właśnie są kosmetyki z linii YOPE. Składniki, które zostały wykorzystane do ich produkcji, pochodzą ze zrównoważonych upraw, poddawanych ścisłej kontroli.

YOPE masło – niezastąpiony produkt na Twojej półce

Jeśli chodzi o kosmetyki od firmy YOPE, które stanowią niezbędnik każdego zwolennika naturalnych rozwiązań oraz ekologii, do tej kategorii z pewnością możemy zaliczyć masło do ciała. Jeśli zmagasz się z problemem wysuszonej skóry, jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Masło YOPE w swoim składzie zawiera olej z oliwek, masło shea, murumuru, olej kokosowy, olej z awokado, a także glicerynę, które w natychmiastowy sposób odżywią skórę, nadając jej blasku i witalności. Jeśli zastanawiasz się, w kosmetyki YOPE powinieneś jeszcze zainwestować, nie martw się. Skorzystaj z naszych porad, a pomożemy Ci z przyjemnością.

Zapachy, które pokochasz od pierwszego wejrzenia

YOPE to nie tylko składniki najwyższej jakości, pozyskiwane w zgodzie z naturą, gwarantujące pełne bezpieczeństwo i delikatne działanie. To również energetyzujące owocowe zapachy, które rozbudzą Twoje zmysły. Soczyste malinowe, winogronowe czy ananasowe aromaty, przywodzą na myśl słoneczny czerwcowy poranek. Producenci zadbali również o estetyczną oprawę wizualną. Dzięki minimalistycznej formie, pastelowym odcieniom oraz wesołym aplikacjom, kosmetyki te staną się stylowym i efektownym uzupełnieniem każdej łazienki.