Wyświetlanie 1–9 z 12 wyników

YOPE szampony

W tych czasach na rynku są obecne wszelkie rodzaje szamponów do włosów licznych znanych producentów. Pojawiły się także firmy, o których mało kto słyszał. Oferują one liczne, atrakcyjne nowości, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Czym zatem szampony YOPE różnią się od innych kosmetyków do pielęgnacji włosów obecnych w sklepach?

Marka YOPE

Działalność producenta YOPE rozpoczęła się kilka lat temu od produkcji ekologicznego mydła do rąk. Niedługo potem zaczęły powstawać inne produkty wspomnianej marki, a obecnie młodzi polscy przedsiębiorcy podbijają rynek w Wielkiej Brytanii i Niemczech a od niedawna także w Stanach Zjednoczonych.

YOPE jest marką, która przede wszystkim skupia się na dbaniu o planetę. Produkty YOPE zawierają niemal tylko i wyłącznie naturalne składniki, przez co są bezpieczne dla środowiska. Dzięki swej naturalności są także o wiele zdrowsze dla konsumentów. Wszystkie produkty YOPE posiadają certyfikat Ecolabel.

Marka ta w swojej ofercie posiada szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów, skóry twarzy czy ciała, ale także wiele produktów przeznaczonych do dbania o czystość w domu takich jak mydła kuchenne, płyny uniwersalne, płyny do mycia łazienki czy w końcu płyny do podłóg.

Szampony YOPE

Tak jak wszystkie pozostałe produkty młodej polskiej marki YOPE szampony do włosów zawierają niemal tylko i wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu są bezpieczne dla środowiska, a co za tym idzie, są o wiele zdrowsze niż popularne kosmetyki.

Ekologia szamponów YOPE a skuteczność

W tym przypadku ekologia jak najbardziej idzie w parze ze skutecznością.

Formuła szamponów YOPE w 98% opiera się na składnikach pochodzenia naturalnego i o niskim stopniu przetworzenia. W ich formule znajdują się ekstrakty z roślin, cząsteczki keratyny roślinnej i polimer ze zbieranych w Indiach nasion kasja. Skutecznie odżywiają suche, zniszczone, pozbawione blasku i łamliwe włosy. Ten szampon to idealny sposób na umycie włosów, przywrócenie im blasku i odżywienie ich w jednym momencie.

Efektem tego niezwykłego szamponu są zadbane, gładkie w dotyku, lekkie i łatwe do ułożenia włosy.

Jak wybrać produkt idealny dla siebie?

Jak wybrać spośród wielu produktów YOPE? W ofercie tej marki znajdują się róże szampony, maski do włosów, wszelkiego rodzaju odżywki, mini produkty i wiele innych kosmetyków z myślą o zdrowych i pięknych włosach. Jak wybrać? Jeśli jesteś klientem, który po raz pierwszy natknął się na markę YOPE i nie masz pojęcia, na jaki produkt się zdecydować to bez obaw skontaktuj się z nami, a my bardzo chętnie we wszystkim ci pomożemy.