Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

YOPE krem do rąk

Krem do rąk YOPE to produkt marki, której filozofia całkowicie pokrywa się ze sposobem działania. Dbałość o środowisko, nie jest tylko nowoczesnym chwytem marketingowym, a prawdziwym sensem funkcjonowania firmy, który przejawia się naturalnym składzie kosmetyków, wspieranych akcjach ratowania pszczół i sadzenia lasów, ochronie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Kupując produkty Yopo, jednocześnie pomagamy Naszej planecie i społeczeństwu. Drobny gest, a wiele znaczy, ponieważ zapoczątkowuje nową ideologię życia.

YOPE krem do rąk – czym się wyróżnia?

Podstawową zaletą kremu do rąk YOPE jest jego naturalny, przyjazny dla skóry skład, którego bazę stanowią przeważnie masło shea lub arganowe, olej z oliwek, olej ryżowy połączony roślinnymi ekstrakrami wonnymi. Większość kosmetyków innych marek zawiera dużo chemicznych substancji, które mają na celu poprawić konsystencję, barwę, zapach oraz wydłużyć termin przydatności. Nie trudno sobie wyobrazić, ile szkodliwych specyfików wcieramy w skórę rąk każdego dnia.

Dłonie zasługują na szczególną opiekę

Mnogość obowiązków domowych, gotowanie, pranie, sprzątanie sprawiają, że dłonie ciągle są narażone na podrażnienia, dlatego wymagają szczególnej pielęgnacji. Warto zadbać o krem dobrej jakości, który zapewni taką ochronę.

Krem do rąk – poeksperymentować z naturą

Jeżeli lubisz odkrywać nowe, niestandardowe zapachy, szukasz intrygujących połączeń, które pobudzą Twoje zmysły, krem do rąk YOPE jest właśnie dla Ciebie. Masz dość jednakowych kosmetyków z super marketu, może kombinacja drzewa kamforowego i tymianku, bzu i wanilii, cedru i gorzkiej czekolady, herbaty i mięty, mandarynki i maliny, imbiru i drzewa sandałowego lub rabarbaru i róży będzie dla Ciebie inspirująca. Na pewno są to niekonwencjonalne połączenia, które mogą okazać się podróżą w świecie zmysłów. Najważniejsze, aby odnaleźć swój ulubiony kawałek.

Krem do rąk YOPE – dylemat wyboru

Widząc tyle ciekawych propozycji kremu do rąk, na pewno mamy wątpliwości, który wybrać oraz który będzie najlepszy dla mojej skóry. W YOPE jesteśmy po to, aby Ci pomóc w wyborze oraz chcemy, żebyś nigdy nie wahał się z Nami skontaktować. Powiedz Nam o swoich preferencjach, ulubionych kosmetykach, zapachach oraz o poprzednich doświadczeniach ze stosowaniem kremu. Być może masz alergię, na któryś składnik lub Twoja skóra jest szczególnie uwrażliwiona. Znajdziemy kosmetyk, który będzie tylko dla Ciebie. Podstawowa zasada, o której musisz pamiętać, kiedy pojawia się dylemat, brzmi: “Jesteśmy tu dla Ciebie