Wyświetlanie jednego wyniku

YOPE żel do twarzy

Marka YOPE to renomowana polska marka powstała z myślą o wysokiej jakości naturalnych kosmetykach. Przede wszystkim założeniem firmy jest szczególna dbałość o klienta, przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, a składy ich są naturalne. Zależnie od produktu zawartość składników naturalnych wynosi już 90 %, aż do nawet 98%. Dzięki temu kosmetyki są bezpieczne w stosowaniu i łagodne dla skóry.

Żel do twarzy YOPE – codzienna pielęgnacja dla każdego typu skóry

Żel do twarzy YOPE to żel stworzony z myślą o łagodnej i przyjaznej dla skóry codziennej pielęgnacji. Idealny do codziennego mycia, skutecznie usuwa makijaż i sebum. Dzięki delikatnej kompozycji zapachowej mycie staje się jeszcze przyjemniejsze.

Dlaczego warto używać akurat YOPE – żel do twarzy?

Unikatowy i niepowtarzalny produkt, jakim jest YOPE żel do twarzy zapewnia nie tylko mycie, ale też codzienną pielęgnację. Dzięki bogatym składnikom aktywnym takim jak woda chardonnay, woda z japońskiej gruszki, dzikie rośliny czy 5 koreańskich herbat cera staje się rozjaśniona, wygładzona i nawilżona. Wysoka zawartość i jakość składników zwęża pory, likwiduje napięcie skóry i działa antyoksydacyjnie.

Co sprawia, że żel do twarzy marki YOPE jest oryginalny?

Marka YOPE stawia na naturalność i bezpieczeństwo. Żel do twarzy marki YOPE to 100 % naturalnych składników aktywnych, opartych o najwyższą jakość. Poza istotnym myciem twarzy, możliwe staje się wzmocnienie skóry oraz skuteczna ochrona przed zanieczyszczeniami.

Co wyróżnia markę YOPE na tle innych?

Na rynku jest duży wybór produktów naturalnych, które nie są tak renomowane. Marka YOPE wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością produktów. Składy kosmetyków YOPE są w pełni naturalne oraz luksusowe. Nadają się dla wszystkich cer, w każdym wieku. Nie zawierają szkodliwych parabenów, konserwantów, SLS, PEG, silikonów czy innych podejrzanych składników. Ponadto zapachy i design charakteryzują się oryginalnością.

Czym kierować się przy wyborze kosmetyków marki YOPE?

Wybierając kosmetyki marki YOPE przede wszystkim wybiera się oryginalność i naturalność pozbawioną wszelkich substancji chemicznych, które są szkodliwe dla ludzi i środowiska. Wysoka jakość składników naturalnych sprawia, że pielęgnacja jest w pełni bezpieczna, delikatna i przyjemna. W linii kosmetyków znajdują się kremy pod oczy, kremy na dzień i na noc, serum do twarzy, woda micelarna, tonik do twarzy, żel do twarzy – YOPE cechuje innowacyjność. Staramy się, aby kosmetyki spełniały oczekiwania klientów, natomiast w przypadku wątpliwości co do wyboru, chętnie służymy pomocą.

Pielęgnacja twarzy z marką YOPE to absolutna naturalność i innowacyjność. Bardzo wysoka zawartość luksusowych i naturalnych składników czyni pielęgnację bezpieczną i skuteczną. Nietestowanie na zwierzętach świadczy o szczególnej przyjazności dla natury.