Wyświetlanie 1–9 z 10 wyników

YOPE odżywka

Naturalne odżywki do włosów renomowanej marki YOPE odznaczają się prostym i jakościowym składem, dzięki któremu przeprowadzimy kurację odbudowującą strukturę włosa od wewnątrz w szybkim tempie. Szeroki wybór odżywek, cechujących się rozmaitymi kompozycjami zapachowymi to prawdziwa uczta dla naszych zmysłów, dopasowana do indywidualnych potrzeb konsumenta i wpisująca się w jego gusta.

Produkty i odżywki renomowanej firmy YOPE

Polska marka kosmetyczna YOPE, specjalizująca się w produkcji naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała oraz środków czystości to firma rozwijające się od kilku lat również na zagranicznych rynkach w Europie oraz Azji. Dbałość o otaczające nas środowisko oraz stawianie na proste i jakościowe kompozycje składników, zapobiegające występowaniu alergii czy podrażnień na skórze, pozwoliło marce zyskać sporą renomę oraz uznanie konsumentów, którzy chcą dokonywać coraz bardziej świadomych wyborów. Wegańskie odżywki oraz inne produkty, nietestowane na zwierzętach, to etyczny wybór zapewniający nam pielęgnację na najwyższym poziomie.

YOPE, odżywka która w naturalny sposób dba o włosy i skórę głowy

Wykonana z wartościowych składników YOPE odżywka w wygodnym opakowaniu dba o komórki włosa od środka, umożliwiając efektywną odbudowę oraz efekt wypielęgnowanych włosów, jak z salonu fryzjerskiego. Pozbawiany sztucznych silikonów oraz parabenów skład produktu świetnie sprawdza się w przypadku pozbawionych blasku i sprężystości włosów z rozdwojonymi, albo podatnymi na łamanie się końcówkami. Lekka formuła ze spłukiwaniem nie powoduje dodatkowego obciążenia, dzięki czemu późniejsza stylizacja włosów oraz ich rozczesywanie, będzie w znacznym stopniu ułatwione.

Dodatkowa ochrona przez cały rok

W ciągu roku nasze włosy wystawione są na działanie rozmaitych czynników z zewnątrz, a zapewniająca gładkość odżywka YOPE będzie stanowiła dodatkową ochronę dla komórek, zarówno latem, jak i zimą. Niezawodny produkt zabezpiecza włosy przed intensywnymi promieniami słonecznymi UV, czy nawilża je w momencie gdy w ciągu dnia przebywamy w pomieszczeniach, w których powietrze może być wyjątkowo suche.

YOPE odżywka do włosów, wyjątkowy zapach

Odżywki do włosów odznaczające się unikatowymi kompozycjami zapachowymi pozwolą na urządzenie w domu prawdziwego SPA, podczas którego zapewnimy rozkosz zmysłom oraz odpowiednio się zrelaksujemy. Popularne kompozycje, takie jak chociażby Orientalny Ogród, Świeża Trawa czy Mleko Owsiane wpisują się w gusta najbardziej wymagających konsumentów, a dodatek oleju arganowego czy masła shea wspiera efektywną odbudowę komórek.