Nie znaleziono produktów, których szukasz.

YOPE olejek do włosów

Produkty marki YOPE wyróżniają się naturalnym składem. Pierwsze pomysły powstały w 2012 roku, a konkretne produkty w 2014. Pozbawione są sztucznych substancji, barwników, aromatów, czy silikonów. Dzięki temu skóra ma bezpośredni kontakt z naturalnymi składnikami. Pomimo że są to produkty przyjazne środowisku, to mają przystępne ceny. Każdy składnik jest starannie dobierany. Jest zwracana szczególna uwaga na zapachy, które dają świeżość i są przyjazne dla człowieka. Wykorzystywane opakowania nadają się do recyklingu. Istnieje również możliwość ponownego napełnienia opakowania w wybranych punktach.

YOPE olejek do włosów – co to jest?

Olejki do włosów mają wiele zastosowań. Działają jako odżywcze wsparcie dla suchych i niesfornych włosów, do stylizacji oraz wzmocnienia działania masek i odżywek. Ich głównym celem jest domykanie łuski włosa, co w rzeczywistości sprawia, że włosy są mocniejsze i bardziej odporne na zniszczenia.

Czym się różnią od innych olejków do włosów?

Olejek YOPE do włosów wyróżnia się wyjątkową ochroną włosów. Można go stosować na suche, jak i mokre włosy oraz do szczególnie odżywczej pielęgnacji, mieszając go z innymi kosmetykami marki YOPE. Naturalny olejek do włosów 3 w 1 to zachwycający element codziennej pielęgnacji włosów, ponieważ uszczelnia łuski włosa, wzmacnia je i zatrzymuje w środku nałożone wcześniej składniki pielęgnacyjne. Dzięki temu skutecznie chroni włosy przed uszkodzeniami, wygładza je i odżywia. Zawiera masło shea oraz olejki takie jak: makadamia, ryżowy, winogronowy, arganowy i słonecznikowy. A przede wszystkim jego zapach orientalnego ogrodu, jest niepowtarzalny i zachwyci każdego.

Pozytywne działania olejku YOPE

W zależności, w jaki sposób zostanie użyty, jego działanie może mieć inne skutki. Nie bez powodu nazywa się olejkiem 3 w 1. Można go nakładać zaraz po umyciu, na mokre włosy co będzie skutkować zabezpieczeniem włosów przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem ciepłego powietrza. Kolejną możliwością jest użycie go na suche włosy, które wymagają wygładzenia i są niesforne. Ostatnią, czyli trzecią opcją jest wykorzystanie go jako boostera. Wymieszanie z odżywką lub maską wzmocni działanie kosmetyków.

Czym się kierować przy wyborze olejku?

Żeby używanie olejku przyniosło rezultaty, należy odpowiednio go dobrać do swoich włosów. Warto postawić na naturalne składniki jak olej z winogron, słonecznika, czy masło shea. Sposób, w jaki ich używamy, jest niezwykle ważny. W zależności od potrzeb włosów można używać na suche lub mokre włosy, a także jako booster, który wzmacnia działanie odżywek i masek. Nie wszystkie kosmetyki mają tak wiele możliwości użycia. YOPE Olejek do włosów 3w1 gwarantuje, że każdy znajdzie w nim zastosowanie dla siebie.