Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

YOPE żel do higieny intymnej

YOPE to polska marka kosmetyczna, która rozwija się już do 2014 roku! Od początku przyświecał jej cel stworzenia ekologicznych kosmetyków, które będą bazować na naturalnych, bezpiecznych dla ludzi składnikach – właściciele YOPE swoje pierwsze mydło stworzyli w zaciszu domowej kuchni! Misja tworzenia ekologicznych, bezpiecznych i jakościowych kosmetyków jest doceniana na rynku europejskim, na którym obecne są kosmetyki YOPE. Marka tworzy produkty do ciała, włosów i domu – od płynu do podług, przez serum do twarzy i odżywki do włosów po żel do higieny intymnej YOPE.

Żel do higieny intymnej YOPE

Odpowiednia higiena miejsca intymnych jest istotna dla wszystkich kobiet – warto sięgać po produkty, których odczyn pH nie powoduje zaburzenia naturalnej, kwasowej równowagi intymnych partii ciała. Żele do higieny intymnej mają szereg pozytywnych dla naszej higieny działań – chronią przed infekcjami i podrażnieniami, pomagają w zachowaniu odpowiedniego pH co pozytywnie wpływa na równowagę bakteryjną błoń śluzowych pochwy. Żele do higieny intymnej YOPE są świetnym wyborem również dlatego, że powstają na bazie naturalnych, bezpiecznych, ekologicznych składników – ryzyko wystąpienia podrażnienia spowodowanego składem kosmetyku jest zniwelowane niemalże do zera w przeciwieństwie do żeli intymnym innych marek, które mają mniej łagodne działanie. Ich pH wynosi dokładnie tyle, ile miejsca intymne dorosłej kobiety – 4!

Naturalny żel do higieny intymnej – Geranium i żurawina

Składniki aktywne żelu, czyli Kwas mlekowy, sorbitol i Panthenol zostały połączone z wyciągiem z babki lancetowatej, chabra bławatka i hydrolatem z geranium. Dzięki tej kompleksowej, pełnej naturalnego dobra kompozycji formuła żelu do higieny intymnej YOPE pozwala na nieusuwanie naturalnego płaszcza libidowego i wzmocnienie mikrobiomu.

Ekologiczny żel do higieny intymnej – Aloes i lukrecja

Nawilżający sok z aloesu, alantoina, probiotyki i fermentowana woda różana w połączeniu ze składnikami aktywnymi żelu do higieny intymnej YOPE Aloes i Lukrecja są idealne do codziennej profilaktyki oraz wzmacniania odporności śluzówki w miejscach intymnych. Lekka i delikatna formuła sprawia, że możesz cieszyć się skórą bez podrażnień.

Jaki żel do higieny intymnej YOPE będzie dla Ciebie idealny?

Wiemy, że dobrze dobrany produkt do codziennej pielęgnacji wpływa na Twój komfort. Dlatego chętnie pomożemy dobrać Ci idealny produkt, który w odpowiedni, bezpieczny sposób zadba o higienę Twoich miejsc intymnych. Każdy żel do higieny intymnej YOPE zawiera aż 99% składników pochodzenia naturalnego – możesz czuć się bezpiecznie, wybierając go do swojej codziennej pielęgnacji!