Wyświetlanie 1–9 z 46 wyników

Naturalne serum do twarzy. Serum do twarzy a krem do twarzy

Czym różni się serum do twarzy od zwykłego kremu na noc czy na dzień? Dlaczego warto go używać jako standardowy element pielęgnacji? Specjalistyczne serum ma dużo bardziej intensywne działanie na skórę dzięki wysokiej zawartości mocno skoncentrowanych substancji aktywnych. Ma też inną, półpłynną i lekką konsystencję. To prawdziwa bomba naprawcza dla skóry. Wszystko za sprawą ogromnej ilości intensywnie odżywczych składników. Serum do twarzy ma za zadanie uzupełnić pielęgnację, dlatego nie zastąpi kremu, ale z pewnością doda mocy jego działaniu. Efekty widoczne są naprawdę błyskawicznie, to prawdziwy zastrzyk składników aktywnych. W zależności od składu INCI kosmetyk może doskonale nawilżyć skórę, rozjaśnić ją, wpłynąć na spowolnienie starzenia się skóry lub wspomóc walkę z trądzikiem.

Jak często stosować serum do twarzy?

Krem do twarzy na dzień czy na noc stosujemy każdego dnia. Częstym błędem jest stosowanie serum tak samo często, jak kremu. W rzeczywistości najlepiej sięgać po ten wyjątkowy kosmetyk co kilka dni jako wsparcie codziennej pielęgnacji. Nakładaj go wtedy, kiedy poczujesz, że Twoja cera potrzebuje dodatkowego nawilżenia lub uelastycznienia, którego nie zapewnia jej akurat krem.

Naturalne serum do twarzy zawiera ekstrakty i oleje roślinne, wody kwiatowe (sprawdź nasze hydrolaty!) i wiele innych bogactw prosto z natury. Doskonale wspomoże Twoją standardową pielęgnację i podziała jak eliksir naprawczy.