Darmowa wysyłka już od 69 zł!
Darmowa wysyłka już od 79 zł!

O nas

Od dawna staramy się dokonywać świadomych wyborów. Kupując wszelkiego rodzaju produkty, przyglądamy się ich składom, miejscu pochodzenia. Lubimy poznawać marki – ich historie, cele i misje. Ponad wszystko cenimy sobie uczciwy biznes, zarówno w sferze komunikacji z klientem, jak i poszanowaniem dla pracowników i partnerów biznesowych. Zdrowy styl życia, dbałość o naszą planetę Ziemię i poszukiwania najlepszych produktów są dla nas kluczowe w prowadzeniu sklepu z eko kosmetykami.

Unlapin – kosmetyki nietestowane na zwierzętach

Prywatnie i biznesowo podejmujemy decyzje, które mają na celu poprawić jakość życia. Mniej śmieci, mniejsze zanieczyszczenie powietrza i inne efekty naszych starań wynikają z naszej troski o naturę. Ze szczególną troską spoglądamy na świat zwierząt, które w naszej cywilizacji są całkowicie bezbronne. Dlatego celem nadrzędnym naszej działalności jest promowanie kosmetyków nietestowanych na zwierzętach. Co więcej – w naszej ofercie znajdziesz również kosmetyki wegańskie, czyli takie, które nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

W naszym logo znajduje się królik – po francusku un lapin – symbol sprzeciwu wobec wykorzystywania zwierząt do produkcji naturalnych kosmetyków, środków czystości i innych produktów. Etyczna produkcja eko kosmetyków zasługują na szczególne miejsce w świecie komercji.

Eko kosmetyki z prostym składem

Nasza świadomość jest rośnie z miesiąca na miesiąc. Coraz więcej osób na zakupach spożywczych czyta składy produktów i coraz więcej osób świadomie wybiera te o najprostszym składzie. Chyba każdy z nas kiedyś słyszał, że przetworzone produkty nie są zdrowe i nie powinny znajdować miejsca w naszej diecie. Podobnie jest z kosmetykami – im mniej przetworzone, tym lepiej. Dlatego wybierając kosmetyki, zawsze powinniśmy czytać skład. Ten długi, zawiły, napisany drobnym druczkiem powinien wzbudzić naszą czujność. Jeśli nie mamy pewności, czy kosmetyk jest odpowiedni dla naszej skóry i naszych włosów, szukajmy dalej.

Możemy też znacznie ułatwić sobie zakupy, wybierając sklep z eko kosmetykami, w którym znajdują się produkty wyłącznie sprawdzonych marek. Takim miejscem jest Unlapin – do naszej oferty trafiają jedynie sprawdzone marki, które dbają o prosty, naturalny skład. Kosmetyki bez konserwantów, bez SLS, bez silikonów, bez PEG-ów czy bez sztucznych zapachów są zdecydowanie zdrowsze, a ich stosowanie o wiele przyjemniejsze. Dobrej jakości kosmetyki nie potrzebują „sztucznych ulepszaczy”, które tylko uczulają i podrażniają skórę. W eko kosmetykach znajdziemy wiele cennych olejków i ekstraktów, naturalny kwas hialuronowy i inne ważne składniki, dzięki którym nasza skóra jest odpowiednio nawilżona, a włosy błyszczące. Bogactwo natury to źródło witamin i minerałów, które potrafią czynić cuda! Każdy typ cery, każdy rodzaj włosa wypielęgnujemy, odżywimy, nawilżymy i uczynimy pięknymi dzięki roślinom i ziołom, przyprawom i orzechom.

Kosmetyki less waste

Naturalne kosmetyki pomagają dbać nam o naszą urodę, a dzięki składnikom pochodzącym wprost z natury, są obojętne dla środowiska naturalnego. Ale co z opakowaniami? Całe szczęście coraz więcej kosmetyków ma biodegradowalne opakowania, dzięki czemu udaje nam się zmniejszyć ilość produkowanych śmieci. Nurt less waste i zero waste staje się modny – bardzo nas to cieszy!

W naszym sklepie kupisz również ekologiczne środki czystości, z pomocą których wysprzątasz cały dom. Naturalne akcesoria, takie jak chusteczki higieniczne, gąbki czy szczoteczki sprawią, że codzienne pielęgnacja będzie jeszcze przyjemniejsza. Cieszymy się, że do nas trafiłeś i jesteśmy przekonani, że zakupy w naszym sklepie będą prawdziwą przyjemnością.

0