Kosmetyki Yope – polskie kosmetyki naturalne

Kosmetyki Yope to wyjątkowe produkty stworzone przez Karolinę i Pawła Kosowicz z Warszawy, którzy szukali dla siebie i swoich dzieci dobrych kosmetyków naturalnych w przystępnych cenach, na rynku jednak nie było takich kosmetyków ani środków czystości. Dlatego stworzyli swoją markę YOPE. Wraz z kosmetologami i dermatologami opracowują autorskie receptury kosmetyków do ciała i twarzy oraz środków czystości. Starają się, by skład produktów był jak najkrótszy i zawierał przede wszystkim naturalne składniki! Wiele z tych receptur otrzymało certyfikat Ecolabel.

Kosmetyki w przystępnej cenie

Marka Yope oferuje kosmetyki naturalne w przystępnej cenie. Każdy produkt jest łagodny, delikatny dla skóry oraz pięknie pachnie. Yope wyjątkowo dużo uwagi poświęca zapachom. Niektóre preparaty mają konkretną, prostą kompozycję zapachową, inne są wielowarstwowe.

Opakowania produktów nadają się do recyclingu. Niektóre linie zostały stworzone z myślą o ponownym napełnianiu. A same kosmetyki nie są testowane na zwierzętach – to kolejny plus produktów marki Yope.

Yope dla kobiet, dla mężczyzn, dla dzieci, dla domu

Polecamy szeroką gamę produktów związanych z higieną ciała i domu. Wśród nich znajdują się naturalne kosmetyki YOPE, które cechują się przyjemnym i niebanalnym zapachem.

Naturalny płyn do naczyń i płyn do podłóg z bogatym i długo utrzymującym się bukietem aromatycznym nie podrażniają skóry. Kosmetyki te doskonale nadają się dla dzieci i dorosłych. Mydło dla dzieci, jak i szampon do włosów są dostępne w różnych kompozycjach i działają kojąco na skórę.

Środki kuchenne do naczyń łagodzą podrażnienia rąk, a te do podłóg pozostawiają długotrwały kwiatowy zapach. Z kolei mydło kuchenne likwiduje nieprzyjemną woń, a figowe nawilża i regeneruje ciało. W naszym katalogu dostępne są również masło do ciała i szampon do włosów, które zapewnią poczucie odprężenia przez cały dzień.

W naszym sklepie każdy znajdzie dla siebie jakiś unikatowy i zdrowy produkt. Sklep YOPE, którym szczycimy się w naszej ofercie, zachęci do skorzystania z preparatów figowych i masła użytkowego.

Wyświetlanie 1–9 z 158 wyników