Wyświetlanie jednego wyniku

YOPE płyn do podłóg

Obecnie na rynku można znaleźć wszelkie rodzaje płynów do podłóg wielu znanych producentów. Pojawiły się także te o wiele mniej znane firmy oferujące liczne, atrakcyjne w dzisiejszych czasach nowości. Czym zatem płyny do podłóg marki YOPE różnią się od innych środków czystości do podłóg obecnych w sklepach?

Marka YOPE

Działalność producenta YOPE rozpoczęła się kilka lat temu od produkcji ekologicznego mydła do rąk. Niedługo potem zaczęły powstawać inne produkty wspomnianej marki, a obecnie młodzi polscy przedsiębiorcy podbijają rynek w Wielkiej Brytanii i Niemczech a od niedawna także w Stanach Zjednoczonych.

YOPE jest marką, która przede wszystkim skupia się na dbaniu o planetę. Produkty YOPE zawierają niemal tylko i wyłącznie naturalne składniki, przez co są bezpieczne dla środowiska. Dzięki swej naturalności są także o wiele zdrowsze dla konsumentów. Wszystkie produkty YOPE posiadają certyfikat Ecolabel.

Marka ta w swojej ofercie posiada szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów, skóry twarzy czy ciała, ale także wiele produktów przeznaczonych do dbania o czystość w domu takich jak mydła kuchenne, płyny uniwersalne, płyny do mycia łazienki czy w końcu płyny do podłóg.

Płyny do podłóg YOPE

Tak jak pozostałe produkty polskiej marki YOPE płyny do podłóg zawierają niemal tylko i wyłącznie naturalne składniki i są bezpieczne dla środowiska, a co za tym idzie, są o wiele zdrowsze niż konwencjonalne środki czystości.

Ekologia płynów do podłóg YOPE a skuteczność

W tym przypadku ekologia jak najbardziej idzie w parze ze skutecznością.

Formuła płynów do podłóg YOPE opiera się na anionowych i niejonowych środkach powierzchniowo czynnych. Skutecznie pozbywają się one wszystkich zanieczyszczeń z wszelkiego rodzaju powierzchni i nie rysując ich. Można nimi myć linoleum, marmur, parkiet i inne rodzaje podłóg. Poza tym płyny te bez obaw można wykorzystać do mycia blatów okien lub drzwi bez szkody dla środowiska co potwierdza certyfikat Ecolabel.

Oprócz tych wszystkich zalet płyn jest także bardzo ekonomiczny. Cechuje go niezwykła wydajność – 70 ml płynu spokojnie wystarcza na 6 l wody.

Jak wybrać produkt idealny dla siebie?

Jak wybrać spośród wielu produktów YOPE? W ofercie tej marki znajdują się płyny do czyszczenia toalet, płyny do podłóg, płyny do szyb i płyny uniwersalne. Co wybrać? Jeśli jesteś klientem, który po raz pierwszy natknął się na markę YOPE i nie wiesz, na jaki produkt się zdecydować to bez obaw skontaktuj się z nami, a my bardzo chętnie we wszystkim ci pomożemy.