Wyświetlanie 1–9 z 37 wyników

Naturalne maski – prosty skład, uczta dla skóry twarzy

Maska do twarzy to produkt do zadań specjalnych. Potrzebujesz ekspresowego, skutecznego nawilżenia – wybierz maseczkę intensywnie nawilżającą. Twoja skóra jest zmęczona i poszarzała – spróbuj z maseczką odżywczo-rozjaśniającą. A może czujesz, że potrzebuje dogłębnego oczyszczenia? Maseczka oczyszczająca będzie idealna dla Ciebie.

Naturalne maski oferują ogromne bogactwo skoncentrowanych składników aktywnych.

100% ekologiczne maseczki do pielęgnacji twarzy

Na co dzień Twoją skórę odżywiają składniki ulubionego serum czy kremu do twarzy. Raz na kilka dni możesz pozwolić sobie na coś specjalnego. Dobrze dobrana do aktualnych potrzeb skóry maseczka do twarzy to doskonały sposób na urozmaicenie pielęgnacji.

Wybierając produkt o naturalnym składzie, masz pewność, że dostarczasz swojej skórze wszystkiego, co dla niej najlepsze.

Jak stosować naturalne maski do twarzy?

Najlepiej dopasować częstotliwość stosowania maseczkę do potrzeb skóry. Obserwuj jej stan i dobieraj odpowiednią dla niej pielęgnację. Maseczkę oczyszczającą stosuj ok. 1-2 razy w tygodniu – pod warunkiem, że nie stosujesz też mocnego peelingu. Zbyt agresywne oczyszczanie i złuszczanie naskórka może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego!

Maseczkę nawilżającą możesz nakładać na twarz częściej, nawet kilka razy w tygodniu. Dobrze też regularnie dodawać do standardowej pielęgnacji maseczkę odpowiadającą problemom, z jakimi aktualnie zmaga się skóra – naprawczą, przeciwtrądzikową czy ujędrniającą.

Dobrze dobrana naturalna maseczka wzmacnia działanie Twojej codziennej pielęgnacji.