Wyświetlanie jednego wyniku

YOPE płyn uniwersalny

Jeśli poszukujesz środka czyszczącego, który skutecznie usunie zanieczyszczenia z różnych powierzchni, a przy tym jest przyjazny środowisku i przyjemnie pachnie, YOPE płyn uniwersalny to produkt dla Ciebie.

Kilka słów o marce YOPE

Zgodnie z deklaracją firmy, YOPE to przede wszystkim naturalne i niebanalne produkty (od kosmetyków po środki do sprzątania takie jak płyn uniwersalny YOPE), ale również filozofia życia – dbanie o swoje ciało, przestrzeń w której żyjemy, społeczeństwo i ekologię. Produkty marki zawsze spełniają trzy kryteria: wysoka jakość , wyraziste i niebanalne zapachy oraz interesujący design opakowań.

Jak to się zaczęło?

Firma YOPE powstała w 2013 r. jako firma rodzinna, założona przez małżeństwo – Karolinę Kuklińską-Kosowicz i Pawła Kosowicza. Powstanie marki wynikło z autentycznej potrzeby jej założycieli i trudności w znalezieniu na polskim rynku kosmetyków naturalnych o wysokiej jakości i przyjaznych środowisku.

Dbałość o środowisko

Kupując produkty YOPE dbasz o środowisko. Jednym z podstawowych założeń firmy YOPE jest dbanie o otoczenie, dlatego warto zainteresować się produktami firmy, jeśli ekologia jest dla Ciebie ważna. YOPE deklaruje korzystanie ze zrównoważonych źródeł przy pozyskiwaniu składników do produkcji, tworzy opakowania ekologiczne i posiada w swojej ofercie opcje refill, które ograniczają produkowanie odpadów. Butelki pochodzą z materiałów z recyklingu, a etykiety są produkowane z tzw. BIO-folii.

YOPE jest również marką angażującą się w ekologiczne inicjatywy, takie jak sadzenie lasów (dedykowana seria YOPE WOOD) czy ratowanie dzikich pszczół (akcja #beeYOPE trwająca od 2018 r.).

YOPE płyn uniwersalny

Płyn uniwersalny YOPE został wyprodukowany z wyselekcjonowanych składników (97% z nich jest pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia). Doskonale nadaje się do czyszczenia powierzchni różnego rodzaju – zarówno gładkich jak i porowatych, emaliowych, stalowych, z tworzyw sztucznych i innych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu. Oferowany jest w kilku wariantach – jeśli nie wiesz, który wybrać, zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie pomożemy w wyborze.

Dlaczego warto wybrać akurat płyn uniwersalny YOPE?

YOPE płyny uniwersalne posiadają certyfikat Ecolabel potwierdzający ich bezpieczeństwo dla środowiska, a dzięki wykorzystaniu łagodnych środków czyszczących nadają się do wykorzystania nawet w kuchni, gdzie blat ma kontakt z żywnością. Płyn uniwersalny YOPE nie zawiera PEG, wybielaczy czy chloru. Skuteczne działanie zapewniają substancje powierzchniowo czynne usuwające tłuszcz i inne zanieczyszczenia i nie pozostawiające smug, odbarwień czy zacieków.