Yope Płyn do czyszczenia łazienki Active Green

15.00 

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper.

181 w magazynie

Dodaj do Listy życzeń
Dodaj do Listy życzeń
Opis

Opis

Opis

YOPE Płyn do czyszczenia łazienki Active Green

Naturalny płyn do czyszczenia łazienki. 99% składników jest pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia. Produkt bezpieczny dla środowiska.

Charakter zapachu: Świeży

Co wyczyścisz naszym płynem? Ceramikę łazienkową, urządzenia sanitarne, armatury.

Czego nim nie wyczyścisz? Płyn nie nadaje się do mycia powierzchni nieodpornych na kwasy (np. marmuru, piaskowca, granitu). Nie jest też przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Jeśli nie masz pewności z czego zrobiona jest powierzchnia, na której zamierzasz go użyć, sprawdź na niewielkim, mało widocznym fragmencie, jak zareaguje na płyn.

Jakich substancji czyszczących używamy? Pachnący płyn do mycia łazienki, stworzyliśmy w 98% ze składników naturalnych lub o niskim stopniu przetworzenia, bezpiecznych dla środowiska i ulegających biodegradacji. Zastosowaliśmy w nim roślinne substancje myjące oraz kwasek cytrynowy, dzięki czemu płyn usuwa brud, osad, kamień, ślady wody.

Czego nie ma? Płyn nie zawiera chloru, wybielaczy optycznych, SLES-u, SLS-u, PEG-u.

Formuła płynu zawiera niejonowe substancje powierzchniowo czynne, które są delikatne, a jednocześnie usuwają zanieczyszczenia i osad. Roślinne składniki czyszczące są delikatne dla dłoni i powierzchni. Kwasek cytrynowy skutecznie usuwa brud, osad, kamień i ślady po kroplach wody. Tworzy niewidoczną warstwę ochronną przed powstawaniem osadu wapiennego i matowieniem.

INCI

99% składników pochodzenia naturalnego oraz o niskim stopniu przetworzenia.

Wszystkie składniki

5-15% Niejonowe Substancje Powierzchniowo Czynne, Związki Wspomagające, Kompozycja Zapachowa, Konserwant (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Marka Yope

Pojemność 750 ml

Może spodoba się również…