Menu
Your Cart
Pielęgnacja jamy ustnej

Higiena jamy ustnej. Piękny uśmiech dzięki prawidłowej higienie jamy ustnej

Właściwa pielęgnacja i higiena jamy ustnej to najlepszy sposób na lśniąco białe, zdrowe zęby. Poza odpowiednio miękką szczoteczką do zębów bardzo ważna jest dobra pasta do zębów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz naturalne pasty zero waste w słoiczkach, oparte o roślinne składniki. Idealne dla każdego, kto chce ograniczyć produkcję plastiku w swoim domu, ale nie tylko. Czy ekologiczna, ziołowa pasta oznacza rezygnację z wybielania zębów? Nie! W ofercie naturalnych środków do czyszczenia jamy ustnej znajdziesz pasty wybielające, ale też takie, które pielęgnują nawet najbardziej wrażliwe dziąsła.

Dlaczego lepiej unikać zwykłych past do higieny jamy ustnej?

Co jest nie tak z drogeryjnymi, standardowymi pastami do higieny jamy ustnej? Zwykle zawierają wiele szkodliwych dla zębów substancji, które przyczyniają się do nadwrażliwości. Produkt świetnie wybiela i efektownie się pieni, ale jednocześnie szkodzi uzębieniu. Syntetyczne barwniki, substancje zapachowe i poprawiające smak pasty w nadmiarze mogą mieć skutki uboczne.

Naturalne pasty, takie jak preparaty od La Le, mają roślinne, proste składniki, które skutecznie oczyszczają jamę ustną i są bezpieczne dla zdrowia naszego organizmu. Nie mają mocnych detergentów ani konserwantów. Natura pozwala na skuteczne dbanie o higienę jamy ustnej bez sztucznych substancji chemicznych. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w ofercie Un Lapin!

Brand: LA LE
Kurkuma zawarta w paście do zębów ma zadziwiające właściwości wybielające zęby, pomimo swojej naturalnej barwy. Ksylitol brzozowy ma działanie przeciwpróchnicze.Działanie: składniki zawarte w produkcie mają działanie myjące, wybielające, odświeżająceStosowanie: produkt przeznaczony do codziennego st..
30,00 zł
Brand: LA LE
Węgiel aktywny zawarty w paście do zębów w procesie adsorpcji pochłania zanieczyszczenia i oczyszcza zęby. Ksylitol brzozowy ma działanie przeciwpróchnicze.Działanie: składniki zawarte w produkcie mają działanie myjące, oczyszczające, odświeżająceStosowanie: produkt przeznaczony do codziennego stoso..
30,00 zł
Przeglądasz 1 do 2 z 2 (1 stron)