Menu
Your Cart
Odżywki
Balsam – odżywka w kostce to nowość na rynku kosmetyków do włosów, to niezwykle ciekawa, praktyczna, a co najważniejsze, skutecznie działająca forma pielęgnacji włosów, wpisująca się w tak ważną w dzisiejszym świecie - ideę zero waste.emolientowo-nawilżającySkomponowany z samych cudowności, których ..
45,00 zł
Balsam – odżywka w kostce to nowość na rynku kosmetyków do włosów, to niezwykle ciekawa, praktyczna, a co najważniejsze, skutecznie działająca forma pielęgnacji włosów, wpisująca się w tak ważną w dzisiejszym świecie - ideę zero waste.emolientowo-nawilżającySkomponowany z samych cudowności, których ..
41,00 zł
Hairy Tale Cosmetics Flylight Emolientowa odżywka do włosów niskoporowatych Hairy Tale Cosmetics Flylight Emolientowa odżywka do włosów niskoporowatych
Nowość
Emolientowa odżywka do włosów nisokoporowatych Flylight to produkt o lekkiej formule przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów, a także skóry głowy. W skład odżywki wchodzi m.in. lekka forma masła babassu, która dnie obciąża włosów, a także ceramidopodobne cząsteczki Rep`Hair® wzmacniające, wygł..
50,00 zł
Hairy Tale Cosmetics Flylight Emolientowa Odżywka do włosów średnioporowatych Hairy Tale Cosmetics Flylight Emolientowa Odżywka do włosów średnioporowatych
Nowość
Emolientowa odżywka do włosów średnioporowatych Flylight to produkt o lekkiej formule przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów, a także skóry głowy. W skład odżywki wchodzi m.in. olej z awokado, a także ceramidopodobne cząsteczki Rep`Hair® wzmacniające, wygładzające oraz nadające włosom połysk...
50,00 zł
Hairy Tale Cosmetics Flylight Emolientowa Odżywka do włosów wysokoporowatych Hairy Tale Cosmetics Flylight Emolientowa Odżywka do włosów wysokoporowatych
Nowość
Emolientowa odżywka do włosów wysokoporowatych Flylight to produkt o lekkiej formule przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów, a także skóry głowy. W skład odżywki wchodzi m.in. olej słonecznikowy, olej i ekstrakt z orzechów włoskich, które działają nawilżająco na włosy, a także ceramidopodobne..
50,00 zł
Hairy Tale Cosmetics Grasshopper Regulująca wcierka chmielowa do włosów
Nowość
Wcierka Grasshopper  to wcierka, która powstała w oparciu o bazę wodną z wysoką zawartością ekstraktu z drożdży piwnych z przemysłu spożywczego i ekstraktu z chmielu z polskich upraw.  Przeznaczona jest do pielęgnacji skóry głowy zmagającej się z przetłuszczaniem się, nadmiernym wypadaniem..
75,00 zł
Hairy Tale Cosmetics Liquid Gold Bogata emolientowa maska do włosów o wysokiej porowatości Hairy Tale Cosmetics Liquid Gold Bogata emolientowa maska do włosów o wysokiej porowatości
Nowość
Liquid Gold to maska bogata w emolienty o działaniu wygładzającym i odżywczym, a także nabłyszczającym. Została stworzona z myślą o pielęgnacji włosów o wysokiej porowatości. W składzie maski zawarte są idealnie dopasowane humektany, dzięki czemu włosy nie puszą się. Podobnie jak w odżywkach, równie..
65,00 zł
Hairy Tale Cosmetics Magic Mushrooms Odżywcza wcierka do włosów
Nowość
Wcierka Magic Mushrooms została stworzona w oparciu o bazę wodną z wysoką zawartością ekstraktu z grzybów shitake oraz kwasu szikimowego. Działa odżywczo, nawilżająco i delikatnie złuszczająco, dzięki czemu wpływa na regulowanie procesów rogowacenia. Wcierka może być stosowana zarówno przez osoby ze..
75,00 zł
Hairy Tale Cosmetics Merhair Bogata humektantowa maska do włosów o każdej porowatości Hairy Tale Cosmetics Merhair Bogata humektantowa maska do włosów o każdej porowatości
Nowość
Merhair to maska bogata w humektanty, czyli substancje nawilżające. Została stworzona z myślą o pielęgnacji włosów o każdej porowatości. W składzie maski zawarte są idealnie dopasowane humektany, dzięki czemu włosy nie puszą się. Podobnie jak w odżywkach, również w masce zawarte są cząsteczki c..
65,00 zł
Hairy Tale Cosmetics Oatme Proteinowa maska do włosów o każdej porowatości Hairy Tale Cosmetics Oatme Proteinowa maska do włosów o każdej porowatości
Nowość
Oatme to proteinowa maska przeznaczona do pielęgnacji włosów o każdej porowatości. W składzie maski zawarte są idealnie dopasowane proteiny takie jak proteiny owsa, ryżu, a także mąkę owsianą, która nadaje  produktowi konsystencji owsianki. Dla równowagi do maski zostały dodane estry oleju jojo..
65,00 zł
Hairy Tale Cosmetics Wasabi Wcierka stymulująca
Nowość
Wcierka Wasabi została stworzona w oparciu o bazę wodną z wysoką zawartością ekstraktu z wasabi, z dodatkiem aminokwasów, niacynamidu i ekstraktu z drożdży. Wcierka wykazuje działanie stymulujące, regulujące oraz nawilżające skórę głowy. Jednoczenie nie podrażnia i nie powoduje uczucia ściągnięcia s..
75,00 zł
Brand: LA LE
Hydrolat ze skrzypu polnego zawarty w hydrolacie do włosów wzmacnia włosy, uzupełnia krzem niezbędny dla ich prawidłowego wzrostu i zmniejsza ryzyko ich wypadania. Hydrolat z krokosza wzmacnia i odżywia cebulki i pobudza mikrokrążenie w skórze głowy.Działanie: składniki zawarte w produkcie mają dzia..
25,00 zł
Przeglądasz 1 do 12 z 40 (4 stron)