Menu
Your Cart

Ochronny parasol od słonka SPF 50 MomMe

Ochronny parasol od słonka SPF 50 MomMe
Ochronny parasol od słonka SPF 50 MomMe
59,00 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: MomMe
  • Pojemość: 50.00ml

Pojemność: 50ml

Ochronny, w 100% naturalny krem z filtrem UV dla dzieci i niemowląt.

Cienka, delikatna skóra dziecka wymaga szczególnej ochrony i pielęgnacji. Już od pierwszego dnia życia niemowlę jest narażone na szkodliwe działanie promieniowania UV, jednocześnie nie sposób przecież całkowicie zrezygnować z przebywania na powietrzu z maluszkiem. Rozwiązanie przynosi firma MomMe i jej krem Ochronny parasol od słonka SPF 50, który został opracowany, aby zapewnić wielokierunkową pielęgnację i skuteczną ochronę przed poparzeniem słonecznym i jego następstwami. Zawiera polecane dla dzieci poniżej 1. roku życia filtry mineralne i doskonały, w 100% naturalny skład. Krem Ochronny parasol od słonka SPF 50 zamówisz online w sklepie Un Lapin.

Krem z filtrem UV dla dzieci i niemowląt MomMe

Nie każdy rodzic ma świadomość, że najmłodsze dzieci powinny stosować wyłącznie filtry mineralne, a nie chemiczne, które dominują w większości preparatów. Kosmetyków z wysokiej jakości filtrami nowej generacji jest niewiele i nie znajdzie się ich w drogerii. Dlatego warto szukać produktów odpowiednich dla skóry niemowlęcia w wyspecjalizowanych sklepach, takich, jak nasz. Krem Ochronny parasol od słonka SPF 50 może być stosowany od 1. dnia życia. W składzie znajduje się silnie nawilżająca betaina z buraka cukrowego i olej ze słodkich migdałów, które wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry. Z kolei olej arbuzowy oraz gliceryna organiczna przynoszą natychmiastowe ukojenie i utrzymują optymalną ilość wody. Dodatkowo, witamina E i wyciąg z rumianku działają przeciwzapalnie i przyspieszają regenerację.

Stosowanie: Krem ma postać lotionu, łatwo się rozprowadza i nie powoduje obciążenia skóry. Należy go aplikować 15-20 minut przed wyjściem na słońce, a po każdej kąpieli należy powtórzyć czynność. Produkt nie jest wodoodporny. Co najważniejsze, dziecko nigdy nie powinno przebywać bezpośrednio na słońcu w godzinach, kiedy słońce grzeje najbardziej, czyli od 10 do 16.

Marka MomMe podbiła serca rodziców, a krem z filtrami przeciwsłonecznymi to prawdziwy bestseler. Un Lapin docenia fantastyczny skład produktu oraz urzekające opakowanie. Zapewnij swojemu dziecku pielęgnację, na którą zasługuje, zamów krem Ochronny parasol od słonka SPF 50 i cieszcie się latem.

Google