Menu
Your Cart

Masło do ciała VANILLA PUMPKIN 200ml

Masło do ciała VANILLA PUMPKIN 200ml
Masło do ciała VANILLA PUMPKIN 200ml
55,90 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: Masło do ciała
  • Pojemość: 200.00ml

Prezentowane masło do ciała przeznaczone jest do skóry suchej i bardzo suchej. Po aplikacji na skórę zapewnia jej 24 godzinne nawilżenie. Świetnie zmiękcza i wygładza skórę. Posiada waniliowy zapach.

Pojemność: 200ml

Zawiera takie składniki jak:

  • Masło shea: jest bogate w witaminy A i E które sprawiają że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Zawiera ono witaminę F która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry, co poprawia jej elastyczność. Jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym (jednak o niewysokim współczynniku powstrzymania promieniowania ultrafioletowego – UV).
  • Masło kakaowe: charakteryzuje się dobrą zgodnością ze skórą oznacza to, że składniki w nim zawarte są przez skórę dobrze tolerowane i przyswajalne, Masło zawiera naturalne antyutleniacze neutralizujące działanie wolnych rodników, niszczących skórę, a także witaminy, potas, magnez, wapno i żelazo, dzięki czemu nawilża i regeneruje skórę, działa przeciwutleniająco i anti-age, nadaje skórze połysk i gładkość.
  • Olej sezamowy: posiada bardzo efektywne właściwości regeneracyjne. Dzięki nim skóra odzyskuje elastyczność. Posiada działanie fotoochronne. Hamuje wolne rodniki generowane przez promieniowanie UV-B. Dzięki wysokiej obecności kwas linolowego w składzie posiada działanie nawilżające.  Łagodzi skórę i redukuje transepidermalną utratę wody.
Google