Menu
Your Cart

Masło do ciała KOKOS 200ml

Masło do ciała KOKOS 200ml
Masło do ciała KOKOS 200ml
Masło do ciała KOKOS 200ml
Masło do ciała KOKOS 200ml
Masło do ciała KOKOS 200ml
55,90 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: Masło do ciała
  • Pojemość: 200.00ml

Prezentowane masło do ciała przeznaczone jest do skóry suchej i bardzo suchej. Po aplikacji na skórę zapewnia jej 24 godzinne nawilżenie. Świetnie zmiękcza i wygładza skórę. Łatwo się wchłania. Olej kokosowy pozyskiwany jest w ramach współpracy Community Trade i jest tłoczony na zimno z kokosa z Samoa, Polinezja. Masło posiada świeży kokosowy zapach.

Pojemność: 200ml

Zawiera takie składniki jak:

  • Masło kakaowe: Masło kakaowe charakteryzuje się dobrą zgodnością ze skórą oznacza to, że składniki w nim zawarte są przez skórę dobrze tolerowane i przyswajalne, Masło zawiera naturalne antyutleniacze neutralizujące działanie wolnych rodników, niszczących skórę, a także witaminy, potas, magnez, wapno i żelazo, dzięki czemu nawilża i regeneruje skórę, działa przeciwutleniająco i anti-age, nadaje skórze połysk i gładkość.
  • Olej kokosowy: Zalecany jest również do pielęgnacji skóry suchej i popękanej. Na skórze tworzy warstwę, ochronny film - wspomaga ochronę przed promieniowaniem słonecznym.
  • Olej babassu: Surowiec polecany do kosmetyków, które mają nawilżać, wzmacniać i zmiękczać skórę. Zawiera około 70% lipidów, w tym dużą zawartością kwasu laurynowego i mirystynowego. Zawartość kwasu laurynowego wpływa na jego działanie antybakteryjne i regenerujące.
  • Masło shea: Masło shea jest bogate w witaminy A i E które sprawiają że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Zawiera ono witaminę F która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry, co poprawia jej elastyczność. Jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym (jednak o niewysokim współczynniku powstrzymania promieniowania ultrafioletowego – UV).
Google