Menu
Your Cart

Masło do ciała TRUSKAWKA 200ml

Masło do ciała TRUSKAWKA 200ml
Masło do ciała TRUSKAWKA 200ml
Masło do ciała TRUSKAWKA 200ml
Masło do ciała TRUSKAWKA 200ml
Masło do ciała TRUSKAWKA 200ml
55,90 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: Masło do ciała
  • Pojemość: 200.00ml

Prezentowane masło idealnie nada się do skóry suchej zapewniając jej intensywne nawilżenie. Odżywia skórę, pozostawiając ją delikatniejszą i bardziej sprężystą. Łatwo się wchłania. 

Pojemność: 200ml

Zawiera takie składniki jak:

  • Masło shea: jest bogate w witaminy A i E które sprawiają że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Zawiera ono witaminę F która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry, co poprawia jej elastyczność. Jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym (jednak o niewysokim współczynniku powstrzymania promieniowania ultrafioletowego – UV).
  • Masło kakaowe: charakteryzuje się dobrą zgodnością ze skórą oznacza to, że składniki w nim zawarte są przez skórę dobrze tolerowane i przyswajalne, Masło zawiera naturalne antyutleniacze neutralizujące działanie wolnych rodników, niszczących skórę, a także witaminy, potas, magnez, wapno i żelazo, dzięki czemu nawilża i regeneruje skórę, działa przeciwutleniająco i anti-age, nadaje skórze połysk i gładkość.
  • Olej z pestek truskawek: jest bardzo bogaty w kwasy omega-3 i omega-6, zawierając m.in. ok. 50% kwasu linolowego. Miejscowa aplikacja oleju z truskawek prowadzi do zmniejszenia transepidermalnej utraty wody (TEWL). Jest idealny dla skóry suchej i dojrzałej. Olej z pestek truskawek działa nawilżająco, chroni i regeneruje skórę oraz pozostawia ją gładką i miłą w dotyku.
Google