Menu
Your Cart

Masło do ciała OLIWKA 200 ml

Darmowa dostawa od 249 zł
Masło do ciała OLIWKA 200 ml
Masło do ciała OLIWKA 200 ml
Masło do ciała OLIWKA 200 ml
Masło do ciała OLIWKA 200 ml
Masło do ciała OLIWKA 200 ml
55,90 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: Masło do ciała
  • Pojemość: 200.00ml

Pojemność: 200ml

Prezentowane masło przeznaczone jest do skóry bardzo suchej. Po aplikacji skóra jest w pełni nawilżona i miękka. Łatwo się wchłania i pozostawia na skórze świeży, delikatny zapach.

Zawiera takie składniki jak:

  • Olej z oliwek: oprócz nasyconych kwasów tłuszczowych zawiera także glicerydy, skwalan, lecytynę, fitosterole, witaminy, polifenole lipofilne i in. Skwalan naturalnie występuje w naszej skórze, jest składnikiem ludzkiego sebum. Charakteryzuje się silnymi właściwościami nawilżającymi i regeneracyjnymi - uszczelnia, odbudowuje płaszcz lipidowy, przedłuża działanie antyoksydantów. Lecytyna jest mieszaniną lipidów, zmiękcza skórę ułatwiając wnikanie aktywnych biologicznie składników, odznacza się wysokimi walorami odżywczymi i pielęgnującymi. Fitosterole hamują utratę wodę w skórze zwiększając barierę naskórkową,działają przeciwzapalnie, przeciwalergicznie regenerująco oraz łagodzą podrażnienia, przyśpieszają gojenie naskórka.
  • Masło shea: jest bogate w witaminy A i E które sprawiają że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Zawiera ono witaminę F która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry, co poprawia jej elastyczność. Jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym (jednak o niewysokim współczynniku powstrzymania promieniowania ultrafioletowego – UV).
  • Masło kakaowe: charakteryzuje się dobrą zgodnością ze skórą oznacza to, że składniki w nim zawarte są przez skórę dobrze tolerowane i przyswajalne, Masło zawiera naturalne antyutleniacze neutralizujące działanie wolnych rodników, niszczących skórę, a także witaminy, potas, magnez, wapno i żelazo, dzięki czemu nawilża i regeneruje skórę, działa przeciwutleniająco i anti-age, nadaje skórze połysk i gładkość.