Menu
Your Cart

Masło do ciała MORINGA 200 ml

Masło do ciała MORINGA 200 ml
Masło do ciała MORINGA 200 ml
Brak w magazynie
Masło do ciała MORINGA 200 ml
Masło do ciała MORINGA 200 ml
Masło do ciała MORINGA 200 ml
55,90 zł
  • Magazyn: Brak w magazynie
  • Marka: Masło do ciała
  • Pojemość: 200.00ml

Masło do ciała Moringa wnika w skórę i sprawia, że jest ona dostatecznie nawilżona. Zawarty w maśle olej z nasion moringi sprawia, że skóra jest jedwabiście miękka i otulona świeżym, kwiatowym zapachem.

Pojemność: 200ml

Zawiera takie składniki jak:

  • Masło shea: jest bogate w witaminy A i E które sprawiają że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Zawiera ono witaminę F która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry, co poprawia jej elastyczność. Jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym (jednak o niewysokim współczynniku powstrzymania promieniowania ultrafioletowego – UV).
  • Olej z pestek winogron: Jest bogaty w NNKT: kwas linolowy (LA) i kwas α-linolowy (ALA), które naprawiają barierę ochronną skóry. Aplikacja kwasów tłuszczowych uelastycznia skórę i nadaje jej młodszy wygląd. Miejscowa aplikacja kwasu linolowego wygładza skórę i redukuje transepidermalną utratę wody. Wykazuje działanie przeciwbakteryjne.
  • Olej moringa: jest naturalnym środkiem przeciwutleniającym o wyjątkowych właściwościach wygładzających i zmiękczających skórę. W produktach do pielęgnacji skóry rozświetla skórę i zapobiega wiotczeniu skóry. Posiada ponadto związki antyseptyczne i przeciwzapalne – ułatwia gojenie się skóry po różnych uszkodzeniach (mechaniczne, oparzenia słoneczne, ugryzienia owadów itp.)
  • Olej z orzechów brazylijskich: ze względu na szczególnie skuteczne działanie przeciw wolnym rodnikom olej z orzecha brazylijskiego polecany jest w produktach anti-aging do pielęgnacji skóry dojrzałej, zniszczonej, potrzebującej szybkiej odnowy. Może być również stosowany do innych rodzajów skóry, w tym suchej i wrażliwej.
Google