Menu
Your Cart

Masło do ciała MORINGA 200 ml

Darmowa dostawa od 249 zł
Masło do ciała MORINGA 200 ml
Masło do ciała MORINGA 200 ml
Masło do ciała MORINGA 200 ml
Masło do ciała MORINGA 200 ml
Masło do ciała MORINGA 200 ml
55,90 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: Masło do ciała
  • Pojemość: 200.00ml

Masło do ciała Moringa wnika w skórę i sprawia, że jest ona dostatecznie nawilżona. Zawarty w maśle olej z nasion moringi sprawia, że skóra jest jedwabiście miękka i otulona świeżym, kwiatowym zapachem.

Pojemność: 200ml

Zawiera takie składniki jak:

  • Masło shea: jest bogate w witaminy A i E które sprawiają że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Zawiera ono witaminę F która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry, co poprawia jej elastyczność. Jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym (jednak o niewysokim współczynniku powstrzymania promieniowania ultrafioletowego – UV).
  • Olej z pestek winogron: Jest bogaty w NNKT: kwas linolowy (LA) i kwas α-linolowy (ALA), które naprawiają barierę ochronną skóry. Aplikacja kwasów tłuszczowych uelastycznia skórę i nadaje jej młodszy wygląd. Miejscowa aplikacja kwasu linolowego wygładza skórę i redukuje transepidermalną utratę wody. Wykazuje działanie przeciwbakteryjne.
  • Olej moringa: jest naturalnym środkiem przeciwutleniającym o wyjątkowych właściwościach wygładzających i zmiękczających skórę. W produktach do pielęgnacji skóry rozświetla skórę i zapobiega wiotczeniu skóry. Posiada ponadto związki antyseptyczne i przeciwzapalne – ułatwia gojenie się skóry po różnych uszkodzeniach (mechaniczne, oparzenia słoneczne, ugryzienia owadów itp.)
  • Olej z orzechów brazylijskich: ze względu na szczególnie skuteczne działanie przeciw wolnym rodnikom olej z orzecha brazylijskiego polecany jest w produktach anti-aging do pielęgnacji skóry dojrzałej, zniszczonej, potrzebującej szybkiej odnowy. Może być również stosowany do innych rodzajów skóry, w tym suchej i wrażliwej.