Menu
Your Cart

Masło do ciała BRITISH ROSE 200ml

Masło do ciała BRITISH ROSE 200ml
Masło do ciała BRITISH ROSE 200ml
55,90 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: Masło do ciała
  • Pojemość: 200.00ml

Prezentowane masło do ciała przeznaczone jest do skóry normalnej i suchej. Po aplikacji na skórę zapewnia jej 24 godzinne nawilżenie. Świetnie zmiękcza i wygładza skórę. Posiada właściwości regeneracyjne, odżywcze i antyoksydacyjne. Ma delikatny zapach angielskich róż i maślaną konsystencję.

Pojemność: 200ml

Zawiera takie składniki jak:

  • Masło shea: Masło shea jest bogate w witaminy A i E które sprawiają że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Zawiera ono witaminę F która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry, co poprawia jej elastyczność. Jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym (jednak o niewysokim współczynniku powstrzymania promieniowania ultrafioletowego – UV).
  • Olej sojowy: Dzięki wysokiej zawartości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych olej sojowy przywraca funkcjonalność naturalnej bariery ochronnej skóry, jest doskonałym emolientem, poprawia nawilżenie skóry. Dodatkowo jest dobrym antyutleniaczem - chroni skórę przed procesami utleniania.
Google