Menu
Your Cart

Świeca Sojowa - Popołudniowa Herbatka Luna Moon

Świeca Sojowa - Popołudniowa Herbatka Luna Moon
Nowość
Świeca Sojowa - Popołudniowa Herbatka Luna Moon
39,00 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: LUNA MOON
  • Pojemość: 200.00ml

Kompozycja zapachów w tej świecy to świetna propozycja nie tylko dla wielbicieli herbaty zaparzonej w ulubionej filiżance. Podobnie jak w przypadku naszych pozostałych produktów, i ten zaskakuje niesamowitym bogactwem aromatów ujawniających się stopniowo w czasie palenia. Cytrusy wniosą ze sobą powiew świeżości, stanowiąc idealne tło dla energetyzującej herbaty połączonej z wonią białych kwiatów, a wszystko to nienagannie uzupełni otulające białe piżmo. Świeca idealnie sprawdzi się nie tylko jako towarzystwo dla popołudniowego relaksu nad kubkiem ulubionego naparu, ale również w czasie długiego dnia pracy, lekko orzeźwiając rozgrzany umysł.

Wosk – we wszystkich naszych świecach wykorzystywane są  w 100% woski naturalne, ekologiczne.

Szkło- produkowane jest w polskiej hucie a nasze pojemniki mogą być wykorzystane do ponownego użytku . Żyj zasadą zero waste. 

Knot – bawełniany, naturalny niebielony  posiadają certyfikat Vegan Friendly, a ich forma wykonania idealnie współpracuje z naturalnym woskiem.

Zapach- olejki/zapachy  selektywnie dobrane najlepszej jakości , które posiadają CERTYFIKAT ZGODNOŚCI IFRA.

Design – ponadczasowa black and white to klasyka, która zawsze jest modna i pasuje do każdego wnętrza. Naszą świecą udekorujesz każde pomieszczenie. Dodatkowo inspirować się  będziemy kolorami roku Instytutu Panton. 

Czas palenia- przy prawidłowym użytkowaniu świecy  to  40 H.

Waga   200 G.


Google