Menu
Your Cart

Świeca Sojowa -Anyżowy Chillout 120ml Mandala Candle

Świeca Sojowa -Anyżowy Chillout 120ml Mandala Candle
Świeca Sojowa -Anyżowy Chillout 120ml Mandala Candle
29,00 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: MANDALA CANDLE
  • Pojemość: 120.00ml

Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Cedr, Anyż, Sandał, Geranium

  • Pojemność 120 ml
  • 1 knot
  • Czas palenia ok 25 godzin

Nasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania, nie kopci.

Jak palić nasze świece?

Zapalaj świecę na nie mniej niż 2, ale nie więcej niż 4 godziny - do czasu aż roztopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy. To bardzo ważne!

Zabezpiecz meble przed ciepłem wykorzystując podkładkę.

Pełny bukiet zapachowy uzyskujemy po około 40 minutach.

Przed kolejnym paleniem przytnij knoty do długości 0,5 cm.

Przechowuj świecę w miejscu suchym, chłodnym, nienarażonym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Olejek Anyżowy

Otrzymuje się przez destylację nasion z parą wodną. W medycynie ludowej znany był jako środek skuteczny przy dolegliwościach gastrycznych. Olejek anyżowy ma silne działanie antyseptyczne, przeciwbólowe i wykrztuśne. Ma specyficzny słodkawy zapach.

Olejek Cedrowy

Otrzymywany jest z cedru atlantyckiego na drodze destylacji jego drewna. W składzie olejku wyróżnić można ponad 50 substancji, wśród których większość stanowią przeciwbakteryjne i przeciwzapalne seskwiterpeny. Bardzo często stosuje się go u alergików przy łuszczycy czy atopowym zapaleniu skóry.

Olejek Sandałowy

Otrzymywany przez destylację drewna sandałowego z parą wodną. Rzadki oraz cenny surowiec, uprawiany przede wszystkim w Indiach. Jeden z najwspanialszych, a także najbardziej poszukiwanych składników zapachowych w perfumerii i jeden z najcenniejszych olejków aromaterapeutycznych o bardzo różnorodnych właściwościach. Olejek stosuje się na: bezsenność, problemy trawienne, infekcje górnych dróg oddechowych.

Olejek Geraniowy

Charakteryzuje się różanym zapachem z nutą cytrusowo-miętową. Jest wszechobecnym komponentem perfum kwiatowych. Reguluje płyny ustrojowe i poprawia nastrój, w związku z tym stosowany jest przy cellulicie, otyłości, depresji, zmiennych nastrojach czy menopauzie. Uzyskuje się go w procesie destylacji ziela całej rośliny ścinanej w porze kwitnienia. Geranium uprawiane jest na plantacjach Afryki oraz w Chinach, Francji i Maroku.

Google