Menu
Your Cart

Świeca Sojowa -Blask Księżyca 30ml Mandala Candle

Świeca Sojowa -Blask Księżyca 30ml Mandala Candle
Świeca Sojowa -Blask Księżyca 30ml Mandala Candle
10,00 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: MANDALA CANDLE
  • Pojemość: 30.00ml

Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Ylang, Mięta.

  • Pojemność 30 ml
  • 1 knot
  • Czas palenia ok 5 godzin

Nasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania, nie kopci.

Jak palić nasze świece?

Zapalaj świecę na nie mniej niż 2, ale nie więcej niż 4 godziny - do czasu aż roztopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy. To bardzo ważne!

Zabezpiecz meble przed ciepłem wykorzystując podkładkę.

Pełny bukiet zapachowy uzyskujemy po około 40 minutach.

Przed kolejnym paleniem przytnij knoty do długości 0,5 cm.

Przechowuj świecę w miejscu suchym, chłodnym, nienarażonym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Olejek Ylang-Ylang

Pozyskiwany jest z kwiatostanów drzewa o pięknej nazwie jagodin wonny rosnącego na Madagaskarze, Komorach i Filipinach. Znany w Indonezji jako kwiat nocy poślubnej i nazywany również kwiatem kwiatów. Z powodu pięknego, egzotycznego i słodkiego zapachu stał się składnikiem wielu znanych damskich perfum w tym klasyka Channel No 5, w wielu krajach znany jest przede wszystkim jako afrodyzjak ale należy wiedzieć że ma właściwości aromaterapeutyczne: relaksuje i uspokaja.

Olejek Miętowy

Otrzymywany jest w destylacji z parą wodną kwitnącego ziela mięty kędzierzawej uprawianego w krajach klimatu umiarkowanego. Istnieje szereg innych odmian tej rośliny, ale ten charakteryzuje się zapachem znanym z past do zębów i gum do żucia. Stosowany jest także przy nadmiernej senności. Łagodzi przeziębienia, katar i ból głowy. Pomaga przy problemach z zatokami. Ze względu na obecność mentolu daje uczucie chłodzenia.

Google