Menu
Your Cart

Świeca Sojowa -Magiczna Australia 250 ml Mandala Candle

Świeca Sojowa -Magiczna Australia 250 ml Mandala Candle
Świeca Sojowa -Magiczna Australia 250 ml Mandala Candle
45,00 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: MANDALA CANDLE
  • Pojemość: 250.00ml
Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Mięta, Eukaliptus, Lemongras.

  • Pojemność 250 ml
  • 2 knoty
  • Czas palenia ok 40 godzin

Nasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania, nie kopci.

Jak palić nasze świece?

Zapalaj świecę na nie mniej niż 2, ale nie więcej niż 4 godziny - do czasu aż roztopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy. To bardzo ważne!

Zabezpiecz meble przed ciepłem wykorzystując podkładkę.

Pełny bukiet zapachowy uzyskujemy po około 40 minutach.

Przed kolejnym paleniem przytnij knoty do długości 0,5 cm.

Przechowuj świecę w miejscu suchym, chłodnym, nienarażonym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Olejek Miętowy

Otrzymywany jest w destylacji z parą wodną kwitnącego ziela mięty kędzierzawej uprawianego w krajach klimatu umiarkowanego. Istnieje szereg innych odmian tej rośliny, ale ten charakteryzuje się zapachem znanym z past do zębów i gum do żucia. Stosowany jest także przy nadmiernej senności. Łagodzi przeziębienia, katar i ból głowy. Pomaga przy problemach z zatokami. Ze względu na obecność mentolu daje uczucie chłodzenia.

Olejek Eukaliptusowy

Pochodzi głównie z Australii, gdzie stanowi przysmak misiów Koala. Ma właściwości łagodnie pobudzające i przeciwbólowe. Otrzymywany przez destylację liści z parą wodną. Ma szerokie zastosowanie w trakcie przeziębienia i grypy a także po intensywnym wysiłku fizycznym przy sforsowanych mięśniach.

Olejek Lemongrasowy

Otrzymywany przez destylację z parą wodną trawy rosnącej głównie w Indiach i stosowany jest tam w kadzidłach, jako środek odświeżający i odstraszający owady, a szczególnie komary i kleszcze. Pachnie zielono-cytrusowym zapachem z nutą ziołowo-owocową. Działa silnie antyseptycznie  polecany jest przy wychodzeniu z uzależnienia i depresji oraz pomocny przy przepracowaniu.

Google