Menu
Your Cart

Świeca Sojowa -Tajemniczy Ogród 30ml Mandala Candle

Świeca Sojowa -Tajemniczy Ogród 30ml Mandala Candle
Świeca Sojowa -Tajemniczy Ogród 30ml Mandala Candle
9,00 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: MANDALA CANDLE
  • Pojemość: 30.00ml

Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Róża, Bergamotka, Paczula, Goździk

  • Pojemność 30 ml
  • 1 knot
  • Czas palenia ok 5 godzin

Nasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania, nie kopci.

Jak palić nasze świece?

Zapalaj świecę na nie mniej niż 2, ale nie więcej niż 4 godziny - do czasu aż roztopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy. To bardzo ważne!

Zabezpiecz meble przed ciepłem wykorzystując podkładkę.

Pełny bukiet zapachowy uzyskujemy po około 40 minutach.

Przed kolejnym paleniem przytnij knoty do długości 0,5 cm.

Przechowuj świecę w miejscu suchym, chłodnym, nienarażonym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Olejek Różany

Jeden z najpiękniejszych zapachów kwiatowych. Własności terapeutyczne olejku są znane od stuleci. Posiada ogromny zasięg działania przeciwko: depresji, bezsenności, stresie, bólach głowy, arytmii, problemach z menopauzą.

Olejek Bergamotkowy

Otrzymywany jest przez wyciskanie skórek niejadalnego owocu cytrusowego Bergamoty (cytryniec bergamotka). Pachnie świeżym, ostrym, cytrusowym zapachem z nutą zielono-kwiatową. Olejek bergamotowy znany jest jako substancja aromatyzująca herbatę Earl Gray. Działa aromaterapeutycznie  zmniejszając napięcia i likwidując stres.

Olejek Paczulowy

Posiada drzewno-ziemisto-korzenny zapach znany z zapachu indyjskich tkanin. W perfumiarstwie używany jest jako komponent zmysłowych perfum ponieważ jest afrodyzjakiem. Otrzymywany przez destylację z parą wodną ziela palczatki uprawianej w Indonezji.

Olejek Goździkowy

Afrodyzjak, otrzymywany w długim procesie destylacji z parą wodną pąków kwiatowych goździkowca. Posiada trwałą nutę środkową z bogatym korzenno-balsamiczno-owocowym zapachem. Wzmacnia system odpornościowy, stosowany jest przy bólach i infekcjach.

Google