Menu
Your Cart

Świeca Sojowa -Zimowy Las 30ml Mandala Candle

Świeca Sojowa -Zimowy Las 30ml Mandala Candle
Świeca Sojowa -Zimowy Las 30ml Mandala Candle
12,00 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: MANDALA CANDLE
  • Pojemość: 30.00ml

Świeca sojowa ZIMOWY LAS powstała z połączenia wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych (jodły, sosny i eukaliptusa).

  • Pojemność 30 ml
  • 1 knot
  • Czas palenia ok 5 godzin

Olejek Jodłowy – Otrzymywany jest przez destylację z parą wodną igieł i gałązek jodły białej rosnącej w Europie, Azji i Ameryce. Pomocny przy infekcjach górnych dróg oddechowych lub zmęczeniu umysłowym. Działa pobudzająco oraz niweluje nieprzyjemne zapachy. Bardzo często stosowany jako składnik męskich perfum.

Olejek Sosnowy – Otrzymywany jest w destylacji z parą wodną igieł i gałązek sosny rosnącej w Europie. Charakteryzuje się świeżym zapachem igliwia i kamfory. W aromaterapii przydatny w okresie infekcji bakteryjnych z objawami kaszlu i bólach mięśniowych. Znakomicie aromatyzuje powietrze niwelując kuchenne zapachy.

Olejek Eukaliptusowy - Pochodzi głównie z Australii, gdzie stanowi przysmak misiów Koala. Ma właściwości łagodnie pobudzające i przeciwbólowe. Otrzymywany przez destylację liści z parą wodną. Ma szerokie zastosowanie w trakcie przeziębienia i grypy a także po intensywnym wysiłku fizycznym przy sforsowanych mięśniach.

Jak palić nasze świece?

Zapalaj świecę na nie mniej niż 2, ale nie więcej niż 4 godziny - do czasu aż roztopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy. To bardzo ważne!

Zabezpiecz meble przed ciepłem wykorzystując podkładkę.

Pełny bukiet zapachowy uzyskujemy po około 40 minutach.

Przed kolejnym paleniem przytnij knoty do długości 0,5 cm.

Przechowuj świecę w miejscu suchym, chłodnym, nienarażonym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Google