Menu
Your Cart

Żółta Glinka Syberyjska 100% RAPAN BEAUTY

 Żółta Glinka Syberyjska 100% RAPAN BEAUTY
Żółta Glinka Syberyjska 100% RAPAN BEAUTY
15,00 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: RAPAN BEAUTY
  • Pojemość: 0.05kg

Naturalna żółta glinka kambryjska z „syberyjskiego Morza Martwego” w formie PASTY ma silne właściwości osuszające i oczyszczające. Przeznaczona do usuwania problemów cery tłustej, trądzikowej, z porami. Mikrocząsteczki krzemionki delikatnie pilingują skórę, usuwając martwe elementy naskórka. Mineralizuje i odmładza skórę. Przeznaczona do cery tłustej, trądzikowej i mieszanej.

Maska Rapan beauty 100% Natural z Żółtej glinki syberyjskiej w formie PASTY przeznaczona jest do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej, problematycznej. Osusza, oczyszcza (absorbuje zanieczyszczenia z powierzchni skóry) i regeneruje skórę twarzy i ciała, reguluje wydzielanie łoju oraz pH skóry. 

Żółta glinka syberyjska nie potrzebuje żadnych dodatkowych składników aby być aplikowana na twarz czy ciało, co nie oznacza, że nie można samemu z nią eksperymentować. Produkt jest w 100% naturalny, może być stosowany w proporcji 1:1 (sama glinka), jak również z dodatkami, które sami sobie dobierzemy zgodnie z indywidualnymi potrzebami, np. z olejkiem z nagietka, arniki, oliwą z oliwek czy olejem migdałowym.

Pojemność: 50 ml

Google