Menu
Your Cart

Sól do kąpieli CYTRYNOWA WERBENA MIODOWA MYDLARNIA

Sól do kąpieli CYTRYNOWA WERBENA MIODOWA MYDLARNIA
Sól do kąpieli CYTRYNOWA WERBENA MIODOWA MYDLARNIA
29,00 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: Miodowa Mydlarnia
  • Pojemość: 0.35kg

Super przyjemna, odprężająca sól CYTRYNOWA WERBENA to przede wszystkim bogactwo minerałów zawartych w angielskiej soli Epsom, która ma mnóstwo nieodzownych dla całego ciała związków siarki i magnezu, oraz w krystalicznych solach: morskiej – zasobnej w pierwiastki takie jak sód, magnez, potas, wapń, cynk, jod, lit, selen, i w różowej soli himalajskiej – prawdopodobnie najbardziej wartościowej i najczystszej soli dostępnej na ziemi.

W czasie kąpieli solankowej – szczególnie gdy stosowana regularnie - składniki aktywne soli wchłaniane są przez skórę, uzupełniając niedobory makro- i mikroelementów. Kąpiel taka przyspiesza proces regeneracji komórek, pomaga w różnych problemach skórnych, pobudza krążenie, wzmacnia i nawilża skórę, ujędrnia ją, zmiękcza i wygładza. Orzeźwiający aromat, wspomagany liściem mięty pieprzowej, dodaje energii, odświeża umysł, wspomaga siły witalne.

Sól świetnie sprawdzi się w stanach przemęczenia, osłabienia, braku energii, zawsze wtedy, gdy potrzeba relaksu i ukojenia, a potem nowej dawki wigoru. Skorzysta ciało (w tym skóra) i umysł.

Skład: sól morska, sól angielska – Epsom, różowa sól himalajska, olejek zapachowy, tapioka, młody jęczmień, liść mięty

Pojemność: 350g

Google