Menu
Your Cart

Perfumy w wosku pszczelim BERGAMOTKA Z PACZULĄ MIODOWA MYDLARNIA

Perfumy w wosku pszczelim BERGAMOTKA Z PACZULĄ MIODOWA MYDLARNIA
Perfumy w wosku pszczelim BERGAMOTKA Z PACZULĄ MIODOWA MYDLARNIA
49,00 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: Miodowa Mydlarnia
  • Pojemość: 0.02kg

Intrygujące połączenie paczuli o ziemistym, drzewnym, dymnym aromacie z odświeżającą nutą lekkiej, rześkiej bergamotki. Intymny, tajemniczy i wciągający aromat.

Perfumy w wosku pszczelim i oleju jojoba, zwane też twardymi perfumami, to oryginalna, bardzo praktyczna i efektywna forma perfum o dużej koncentracji i trwałości zapachu.

Wosk pszczeli i olej jojoba to doskonałe nośniki zamkniętych w nich nut zapachowych – idealnie chwytają, zakorzeniają i utrzymują aromat, łatwo się wchłaniają w skórę, nie pozostawiając tłustego śladu. Stopniowo uwalniają zapach, a jego odczuwanie jest bardziej intymne, osobiste, związane z bliskością, jest to doznanie nie tak oczywiste i gwałtowne jak po zastosowaniu tradycyjnych, lotnych perfum opartych głównie na alkoholu.

Konsystencja perfum jest odpowiednio średnio twarda: perfumy zachowują swą formę w normalnych warunkach użytkowania i przechowywania, łatwo jest nabrać odrobinę opuszkiem palca, rozpuszczają się delikatnie dopiero pod wpływem ciepła skóry, wsmarowane szybko się wchłaniają.

Perfumy zamknięte są w szklanym, ciemnym słoiczku o grubych ściankach, który idealnie chroni zawartość przed światłem słonecznym i gwarantuje świeżość i trwałość zapachu.

Skład: olej jojoba, olejek eteryczny z bergamotki (wolny od bergaptenu), wosk pszczeli, olejek eteryczny paczuli

Pojemność: 15g

Google