Menu
Your Cart

Żel antybakteryjny DERMOSECURE

Żel antybakteryjny DERMOSECURE
Żel antybakteryjny DERMOSECURE
49,00 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: DERMOSECURE
  • Pojemość: 400.00ml

Żel antybakteryjny do rąk Dermosecure to w 100% naturalny produkt, który zapewnia ochronę przed bakteriami i wirusami na poziomie 99,9% (także przed koronawirusem SARS-CoV-2). Obecność 60% alkoholu zapewnia wysoką skuteczność żelu i sprawia, że ryzyko zarażenia koronawirusem i innymi chorobami w wyniku kontaktu z brudnymi dłońmi maleje niemal do zera.

Żel antybakteryjny przyda się kiedy nie masz dostępu do mydła, dlatego w obecnej sytuacji warto mieć go pod ręką. Żel antybakteryjny do rąk bez problemu zmieści się w torebce i kieszenie, dlatego możesz zabrać go ze sobą niemal wszędzie np. do pracy czy na spacer.

Oprócz alkoholu, w składzie żelu znajdują się tylko naturalne składniki, w tym chroniący przed wysuszeniem kwas hialuronowy czy łagodzący ekstrakt z rumianku. W składzie żelu nie znajdziesz agresywnych substancji chemicznych, które podrażniają skórę i w efekcie jeszcze bardziej narażają ją na kontakt z bakteriami i wirusami. Dzięki temu częste stosowanie żelu jest w pełni bezpieczne dla skóry Twoich dłoni.

Google