Menu
Your Cart

Relaksująca sól do kąpieli ROSAFILO

Relaksująca sól do kąpieli ROSAFILO
Relaksująca sól do kąpieli ROSAFILO
49,00 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: Rosafilo
  • Pojemość: 500.00ml

Relaksująca sól do kąpieli to odprężenie i ukojenie dla naszego ducha i ciała. Połączenie w swoim składzie soli z Morza Martwego, czarnej soli himalajskiej, kwiatu chabru oraz naturalnych olejków eterycznych sprawia, że nasze ciało otrzymuje odżywcze minerały i pierwiastki do lepszego funkcjonowania. Nasza skóra jest oczyszczona, wygładzona, nawilżona, zregenerowana a co najważniejsze dzięki pięknemu zapachowi naturalnego olejku lawendowego i innych olejków odczuwamy odprężenie, przyjemność i relaks po wyczerpującym dniu pracy. Nasza łazienka zamienia się w domowe SPA. Po kąpieli odczuwamy ukojenie i odprężenie, co ułatwi nam zasypianie.  

Działanie:

- relaksujące

- przeciwzapalne

- odżywcze

- wygładzające

- kojące

Sposób użycia: Pierwszym etapem kąpieli w soli orientalnej jest zwykła kąpiel, w której za pomocą kosmetyków myjemy ciało. Wykonujemy tą pierwszą kąpiel dla tego, że w słonej wodzie mydło się nie pieni, a to właśnie piana jest czynnikiem myjącym. Tą część powinniśmy wykonać w miarę szybko. Po kąpieli spuścić wodę z wanny, spłukać pozostałości i nalać ciepłą wodę.

Drugi etap to kąpiel z naszą solą. Do wanny wlewamy niewiele więcej ciepłej wody (najlepiej, żeby miała ona temperaturę ok. 37 stopni C) niż przy zwykłej kąpieli, ponieważ od ilości nalanej wody zależy ilość soli jaką wsypujemy do wanny. Stężenie soli podczas kąpieli powinno być duże, im więcej tym lepiej dla naszej skóry. Proponujemy do wanny wsypać ok. 10 łyżek soli.

W kąpieli spędzamy ok. 30 minut , jednak pamiętajmy , aby tego czasu nie przekraczać. Osoby posiadające problemy z krążeniem powinny skonsultować z lekarzem możliwość korzystania z kąpieli w solach.

Skład: Maris Sal (Dead Sea Salt), Sodium chloride (himalayan salt), Centaurea cyanus (cornflower) petals, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Lavandula Hybrida Herb Oil (Lavandin Oil), Melissa Essential Oil, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Mentha Arvensis Oil

Google