Menu
Your Cart

Rozgrzewająca sól do kąpieli ROSAFILO

Rozgrzewająca sól do kąpieli ROSAFILO
Rozgrzewająca sól do kąpieli ROSAFILO
55,00 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: Rosafilo
  • Pojemość: 500.00ml

Rozgrzewająca sól do kąpieli to przyjemna i relaksująca kąpiel na chłodniejsze wieczory.

Połączenie bogatych w minerały soli z Morza Martwego, goździków, cynamonu i nagietka wspomaga naszą skórę w nawilżeniu, usuwaniu toksyn z organizmu, odprężeniu i zregenerowaniu naszego ciała. Przyjemny zapach cynamonu, olejku pomarańczowego oraz goździków sprawia , że nasze ciało jest zrelaksowane, wygładzone i nawilżone. Nasza łazienka zamienia się w domowe SPA. Po kąpieli odczuwamy harmonię i stabilizację układu nerwowego oraz odczuwamy pogodny nastrój.   

Działanie:

- rozgrzewające

- relaksujące

- regenerujące

- odprężające

- przeciwzapalne

Sposób użycia: Pierwszym etapem kąpieli w soli orientalnej jest zwykła kąpiel, w której za pomocą kosmetyków myjemy ciało. Wykonujemy tą pierwszą kąpiel dla tego, że w słonej wodzie mydło się nie pieni, a to właśnie piana jest czynnikiem myjącym. Tą część powinniśmy wykonać w miarę szybko. Po kąpieli spuścić wodę z wanny, spłukać pozostałości i nalać ciepłą wodę.

Drugi etap to kąpiel z naszą solą. Do wanny wlewamy niewiele więcej ciepłej wody (najlepiej, żeby miała ona temperaturę ok. 37 stopni C) niż przy zwykłej kąpieli, ponieważ od ilości nalanej wody zależy ilość soli jaką wsypujemy do wanny. Stężenie soli podczas kąpieli powinno być duże, im więcej tym lepiej dla naszej skóry. Proponujemy do wanny wsypać ok. 10 łyżek soli.

W kąpieli spędzamy ok. 30 minut , jednak pamiętajmy , aby tego czasu nie przekraczać. Osoby posiadające problemy z krążeniem powinny skonsultować z lekarzem możliwość korzystania z kąpieli w solach.

Skład: Maris Sal (Dead Sea Salt), Calendula Officinalis Flos, Cinnamomum Zeylanicum, Eugenia Carypophyllus, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Cinnamomum zeylanicium Bark Oil, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Citrus Bergamia Oil, Citrus aurantium dulcis, Rosmarinus Officinalis Oil (Rosemary Oil), Eucalyptus globulus Leaf Oil

Google