Menu
Your Cart

Masło do ciała SHEA 50ml

Masło do ciała SHEA 50ml
Masło do ciała SHEA 50ml
Masło do ciała SHEA 50ml
Masło do ciała SHEA 50ml
Masło do ciała SHEA 50ml
22,90 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: Masło do ciała
  • Pojemość: 50.00ml

Prezentowane masło zapewni skórze bogate nawilżenie. Pozostawia skórę bardziej miękką, świeższą i odżywioną. Idealne do skóry bardzo suchej, którą po aplikacji pozostawia gładszą. Orzechowy zapach.

Pojemność: 50ml

Zawiera takie składniki jak:

  • Masło kakaowe: Masło kakaowe charakteryzuje się dobrą zgodnością ze skórą oznacza to, że składniki w nim zawarte są przez skórę dobrze tolerowane i przyswajalne, Masło zawiera naturalne antyutleniacze neutralizujące działanie wolnych rodników, niszczących skórę, a także witaminy, potas, magnez, wapno i żelazo, dzięki czemu nawilża i regeneruje skórę, działa przeciwutleniająco i anti-age, nadaje skórze połysk i gładkość.
  • Olej babassu: Surowiec polecany do kosmetyków, które mają nawilżać, wzmacniać i zmiękczać skórę. Zawiera około 70% lipidów, w tym dużą zawartością kwasu laurynowego i mirystynowego. Zawartość kwasu laurynowego wpływa na jego działanie antybakteryjne i regenerujące.
  • Masło shea: Masło shea jest bogate w witaminy A i E które sprawiają że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Zawiera ono witaminę F która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry, co poprawia jej elastyczność.
Google