Menu
Your Cart

Serum do włosów wysokoporowatych CZTERY SZPAKI

Serum do włosów wysokoporowatych CZTERY SZPAKI
Serum do włosów wysokoporowatych CZTERY SZPAKI
50,00 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: Cztery Szpaki
  • Pojemość: 30.00ml

Serum do włosów wysokoporowatych Mydlarni Cztery Szpaki zregeneruje, wzmocni, odżywi i nada Twoim włosom miękkość i połysk. Jest kosmetykiem o wyjątkowo wysokim stężeniu surowców z najwyższej półki (zawiera m.in. olej z krokosza barwierskiego, olej z nasion bawełny czy olej z kiełków pszenicy), a jego stosowanie jest wyjątkowo proste. Żeby było jeszcze lepiej - są trzy rodzaje serum do włosów, żebyś mogła/mógł dobrać produkt, który sprosta oczekiwaniom i potrzebom Twoich włosów.

Wszystkie oleje w serum do włosów wysokoporowatych skomponowane zostały tak, żeby jak najlepiej zadziałały na kosmyki o konkretnych potrzebach. Wybrane emolienty działają na włosy o wysokiej porowatości przede wszystkim wygładzająco. Serum używane regularnie (np. do olejowania na podkład nawilżający) lepiej domyka łuski włosów, sprawia, że przestają są puszyć, lepiej się układają, szybciej rosną i przestają nadmiernie wypadać.

Skład: Olej z pestek winogron, olej z krokosza barwierskiego, olej z nasion bawełny, olej z pestek arbuza, olej z kiełków pszenicy, olej kameliowy, olejek eteryczny lawendowy, olejek eteryczny geraniowy.

Pojemność: 30ml

Google