Menu
Your Cart

Serum do włosów niskoporowatych CZTERY SZPAKI

Serum do włosów niskoporowatych CZTERY SZPAKI
Serum do włosów niskoporowatych CZTERY SZPAKI
50,00 zł
  • Magazyn: Dostępne na magazynie
  • Marka: Cztery Szpaki
  • Pojemość: 30.00ml

Serum do włosów niskoporowatych Mydlarni Cztery Szpaki działa na odżywczo, wzmacniająco i regenerująco. Bazuje na najwyższej jakości olejach (m.in. na oleju arganowym, awokado czy oleju z baobabu), a używa się go łatwo i z przyjemnością. W ofercie mamy aż trzy rodzaje serum - dzięki temu bez problemu dopasujesz je do kondycji i potrzeb swoich włosów.
Serum do włosów niskoporowatych zawiera oleje o małych cząsteczkach doskonale pasujące do tego typu kosmyków. Dzięki temu używane regularnie jest w stanie zniwelować wypadanie włosów, przyczynić się do wzrostu ich gęstości oraz wzmocnić je i odżywić nadmiernie ich przy tym nie obciążając. To ważne, bo niskoporowate włosy mają tendencje do tzw. „klapnięcia”, szybszego przetłuszczania i szybko tracą starannie wypracowaną o poranku (najczęściej z pomocą ultramocnych lakierów) upragnioną objętość.

Skład: Olej kokosowy frakcjonowany, olej kukurydziany, olej z awokado, olej z baobabu, olej arganowy, macerat ze skrzypu polnego, olejek eteryczny grapefruit, olejek eteryczny waniliowy.

Pojemność: 30ml

Google