Menu
Your Cart
BIOTIKA
Świeca sojowa – Aksamitna noc 180ml BIOTIKA
Nowość
Brand: BIOTIKA
Świeca z wosku sojowego Aksamitna noc to kompozycja zmysłowa i tajemnicza, która wie jak uwodzić swoich odbiorców.Co wyróżnia świece sojowe Biotika:Wosk sojowy topi się w niższych temperaturach niż parafina dzięki czemu świeca spala się o 50 % wolniej od świec parafinowych, co pozwala dłużej ci..
51,00 zł
Świeca sojowa – Figi z kardamonem 180ml BIOTIKA
Nowość
Brand: BIOTIKA
Rozgrzewający aromat kardamonu łączy się tutaj ze słodką figą i szczyptą czarnego pieprzu. To zapach idealnie pasujący do męskich pomieszczeń lub dla sympatyków zdecydowanych nut zapachowych. Co może zaskakiwać jest to zapach najczęściej wybierany przez kobiety.nuty głowy: bergamotka, cytrynanuty se..
51,00 zł
Świeca sojowa – Gingerbread 180ml BIOTIKA
Nowość
Brand: BIOTIKA
Świeca z wosku sojowego Gingerbread to kompozycja przytulna i bardzo świąteczna.Co wyróżnia świece sojowe Biotika:Wosk sojowy topi się w niższych temperaturach niż parafina dzięki czemu świeca spala się o 50 % wolniej od świec parafinowych, co pozwala dłużej cieszyć się pięknym i naturalnym zap..
51,00 zł
Świeca sojowa – Palo Santo 180ml BIOTIKA
Nowość
Brand: BIOTIKA
Świeca z wosku sojowego Palo Santo to kompozycja kojąca, relaksująca i drzewna.Co wyróżnia świece sojowe Biotika:Wosk sojowy topi się w niższych temperaturach niż parafina dzięki czemu świeca spala się o 50 % wolniej od świec parafinowych, co pozwala dłużej cieszyć się pięknym i naturalnym zapa..
59,00 zł
Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)