Menu
Your Cart
MANDALA CANDLE
Świeca sojowa ZIMOWY LAS powstała z połączenia wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych (jodły, sosny i eukaliptusa).Pojemność 120 ml1 knotCzas palenia ok 25 godzinOlejek Jodłowy – Otrzymywany jest przez destylację z parą wodną igieł i gałązek jodły białej rosnącej w Europie, Azji i Ame..
29,00 zł
Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Cedr, Anyż, Sandał, GeraniumPojemność 30 ml1 knotCzas palenia ok 5 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania..
12,00 zł
Świeca Sojowa - Popołudniowa Herbatka Luna Moon
Nowość
Kompozycja zapachów w tej świecy to świetna propozycja nie tylko dla wielbicieli herbaty zaparzonej w ulubionej filiżance. Podobnie jak w przypadku naszych pozostałych produktów, i ten zaskakuje niesamowitym bogactwem aromatów ujawniających się stopniowo w czasie palenia. Cytrusy wniosą ze sobą powi..
39,00 zł
Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Cedr, Anyż, Sandał, GeraniumPojemność 120 ml1 knotCzas palenia ok 25 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalan..
29,00 zł
Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Cedr, Anyż, Sandał, GeraniumPojemność 250 ml2 knotyCzas palenia ok 40 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spala..
45,00 zł
Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Ylang, Mięta.Pojemność 120 ml1 knotCzas palenia ok 25 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania, nie kopci.J..
29,00 zł
Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Ylang, Mięta.Pojemność 250 ml2 knotyCzas palenia ok 40 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania, nie kopci...
45,00 zł
Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Ylang, Mięta.Pojemność 30 ml1 knotCzas palenia ok 5 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania, nie kopci.Jak..
12,00 zł
Pojemność 120 ml1 knotCzas palenia ok 25 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania, nie kopci.Jak palić nasze świece?Zapalaj świecę na nie mniej niż 2, ale nie ..
29,00 zł
Pojemność 120 ml1 knotCzas palenia ok 25 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania, nie kopci.Jak palić nasze świece?Zapalaj świecę na nie mniej niż 2, ale nie ..
45,00 zł
Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Pomarańcza i cynamonPojemność 120 ml1 knotCzas palenia ok 25 godziNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania, nie kopci...
29,00 zł
Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Pomarańcza i cynamonPojemność 250 ml2 knotyCzas palenia ok 40 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania, nie kopc..
45,00 zł
Przeglądasz 1 do 12 z 31 (3 stron)