Menu
Your Cart
MANDALA CANDLE
Świeca sojowa ZIMOWY LAS powstała z połączenia wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych (jodły, sosny i eukaliptusa).Pojemność 120 ml1 knotCzas palenia ok 25 godzinOlejek Jodłowy – Otrzymywany jest przez destylację z parą wodną igieł i gałązek jodły białej rosnącej w Europie, Azji i Ame..
29,00 zł
Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Cedr, Anyż, Sandał, GeraniumPojemność 30 ml1 knotCzas palenia ok 5 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania..
12,00 zł
Świeca Sojowa - Ciasteczka dla Mikołaja  Luna Moon
Nowość
Wypełnij swój dom cudownym zapachem ciasteczek domowej roboty. W naszej kompozycji zapachowej odnajdziesz nuty słodkich migdałów, marcepanu, płatków owsianych z miodem i kremowym mlekiem. To nie tylko przepis na najlepsze w smaku ciasteczka dla Mikołaja, ale również gwarancja poprawy nastroju już od..
39,90 zł
Świeca Sojowa - Pieczone Jabłko z cynamonem Luna Moon
Nowość
Otul siebie i swój dom tą niepowtarzalną kompozycją. Słodkie nuty migdała, cynamonu i skórki pomarańczowej mieszają się z pieczonym jabłkiem, olejkiem davana oraz goździkami, roztaczając wokół siebie wyjątkowe ciepło. Baza z akordami wanilii, tonki oraz kokosa tworzy delikatne tło dla nieco ostrzejs..
39,90 zł
Świeca Sojowa - Popołudniowa Herbatka Luna Moon
Nowość
Kompozycja zapachów w tej świecy to świetna propozycja nie tylko dla wielbicieli herbaty zaparzonej w ulubionej filiżance. Podobnie jak w przypadku naszych pozostałych produktów, i ten zaskakuje niesamowitym bogactwem aromatów ujawniających się stopniowo w czasie palenia. Cytrusy wniosą ze sobą powi..
39,00 zł
Świeca Sojowa - Świąteczny Poncz Luna Moon
Nowość
Na świątecznych stołach uginających się pod ciężarem wyjątkowych przysmaków nie może zabraknąć świątecznego ponczu. Zmieszane w idealnych proporcjach lekko kwaśne cytrusy połączyliśmy ze słodkimi owocami, a dzięki nutom cynamonu, kremowej gałki muszkatołowej i ziaren wanilii kompozycja zyskała wyraz..
39,90 zł
Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Cedr, Anyż, Sandał, GeraniumPojemność 120 ml1 knotCzas palenia ok 25 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalan..
29,00 zł
Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Cedr, Anyż, Sandał, GeraniumPojemność 250 ml2 knotyCzas palenia ok 40 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spala..
45,00 zł
Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Ylang, Mięta.Pojemność 120 ml1 knotCzas palenia ok 25 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania, nie kopci.J..
29,00 zł
Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Ylang, Mięta.Pojemność 250 ml2 knotyCzas palenia ok 40 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania, nie kopci...
45,00 zł
Nasza autorska kompozycja olejków eterycznych: Ylang, Mięta.Pojemność 30 ml1 knotCzas palenia ok 5 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania, nie kopci.Jak..
12,00 zł
Pojemność 120 ml1 knotCzas palenia ok 25 godzinNasze świece produkujemy z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie uwalnia szkodliwych substancji oraz spala się znacznie wolniej niż parafina, a podczas spalania, nie kopci.Jak palić nasze świece?Zapalaj świecę na nie mniej niż 2, ale nie ..
29,00 zł
Przeglądasz 1 do 12 z 34 (3 stron)