Menu
Your Cart
Manaslu

Kosmetyki Manaslu sklep Un Lapin

Każdego dnia skóra jest wystawiona na działanie niekorzystnych czynników. Smog, promieniowanie słoneczne, mróz, wiatr i wilgoć powodują wysuszenie, niszczenie naskórka, zmniejszają dotlenienie skóry, a wszystko to przyspiesza jej starzenie. Z myślą o codziennych wyzwaniach oraz najbardziej wymagających warunkach powstały dwa unikalne kremy: City Outdoor SPF 30 oraz Extreme Outdoor SPF 50 marki Manaslu. Dorota Tawkin i Kamil Sobota, czyli założyciele firmy, są aktywnymi podróżnikami i wielbicielami natury. Stworzyli produkty dla osób aktywnych, które poszukują bezkompromisowych rozwiązań w zakresie ochrony skóry. Jeśli żyjesz w miejskiej dżungli lub wybierasz się w ekstremalną podróż, kosmetyki Manaslu będą wprost idealne dla Ciebie. Przekonaj się o ich skuteczności na własnej skórze.

Brand: MANASLU
Każdego dnia nasza skóra narażana jest na niebezpieczeństwa związane ze zmieniającym się klimatem, życiem w mieście, a także pracą w zróżnicowanych warunkach środowiskowych i atmosferycznych. Nowoczesny krem City Outdoor SPF 30 powstał z myślą o tych, którzy wiedzą, jak ważne są odpowiednia ochrona ..
65,00 zł
Brand: MANASLU
Krem Extreme Outdoor SPF 50 to propozycja dla osób aktywnych, które potrzebują skutecznej ochrony skóry podczas wysiłku fizycznego w trudnych warunkach pogodowych. Dla osób aktywnych, narażonych często na wymagające warunki pogodowe, takie, jak intensywne promieniowanie słoneczne, silny wiatr, deszc..
85,00 zł

Kremy Manaslu - właściwości

Kremy firmy Manaslu działają niczym tarcza dla skóry, jednak każdy z nich jest przeznaczony do innego zastosowania. City Outdoor SPF 30 daje ochronę przed zanieczyszczeniami środowiska, w tym także przed smogiem, a także przed promieniowaniem UV, na które jesteśmy narażeni w mieście. To produkt uniwersalny, będą z niego zadowoleni zarówno mężczyźni jak i kobiety, ponieważ produkt może być z powodzeniem stosowany pod makijaż. Krem Extreme Outdoor SPF 50 jest dla cery tym, czym wygodne buty w czasie trekkingu lub pianka z neoprenu dla pływaka. Idealnie sprawdzi się podczas wspinaczki, jazdy na rowerze, uprawiania sportów wodnych oraz w pracy na wysokościach. Kosmetyk tworzy membranę, która nie tylko chroni twarz, ale również wspomaga regenerację i pielęgnację skóry. W obu kremach kryją się certyfikowane składniki pochodzenia naturalnego, tj. masło kokum, olej z pestek winogron czy marakui, ekstrakty z warzyw i owoców, sole mineralne. Produkty Manaslu pokochali czołowi polscy alpiniści, a marka na swoim blogu promuje aktywne formy wypoczynku. My w Un Lapin uwielbiamy kosmetyki Manaslu za możliwość życia w zgodzie z naturą niezależnie od okoliczności. Produkty tej marki zamówisz w naszym sklepie.

Przeglądasz 1 do 2 z 2 (1 stron)