Menu
Your Cart
Oleiq
Brand: OLEIQ
Hydrolat zawiera sok z ogórka, który posiada dużą wartość odżywczą oraz działa nawilżająco. Poprawia metabolizm skóry i krążenie krwi. Działa przeciwzapalnie, leczy wypryski a skóra po zastosowaniu staje się delikatna i gładka. Delikatnie rozjaśnia przebarwienia. Hydrolat z ogórka polecany jest do c..
29,00 zł
Brand: OLEIQ
Hydrolat z róży damasceńskiej jest wyjątkowo bogaty w aktywne składniki: witaminy C, B oraz K, karoten taniny, wielonienasycone kwasy tłuszczowe oraz flawonoidy. Składniki te sprawiają że posiada własności przeciwzapalne, antyoksydacyjne oraz regenerujące. Doskonale tonizuje oraz posiada działanie w..
29,00 zł
Brand: OLEIQ
Jest olejem schnącym, bogatym w kwasy Omega-6 i Omega-3, które sa odpowiedzialne m.in za regenerację bariery lipidowej naskórka. Działa przeciwzapalnie oraz reguluje wydzielanie sebum.  Wzmacnia odporność skóry.POLECANY:    cera tłusta, trądzikowa, mieszana, zanieczyszczona - odb..
39,00 zł
Brand: OLEIQ
Od dawna doceniano nie tylko walory smakowe owoców granatu, ale również  działanie lecznicze i kosmetyczne. Jest bogaty w witaminę C, kwasy tłuszczowe, ale również sabinen, mycenan, limonen, a także alfapinen i terpinenol. Można powiedzieć, że jest “bombą odżywczą”. Wzmacnia i odbudowuje naskór..
39,00 zł
Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)