Menu
Your Cart
Olejki eteryczne
Brand: Nature Queen
Powszechnie stosowany jest w aromaterapii, a także jako składnik wielu kosmetyków do pielęgnacji skóry czy odświeżaczach powietrza,otrzymywany jest ze świeżych liści permanentnie zielonego i wysokiego drzewa eukaliptusa,doskonale sprawdza się podczas leczenia dolegliwości układu oddechowego,aromatyz..
18,00 zł
Brand: Nature Queen
Jest powszechnie stosowany w aromaterapii i pielęgnacji skóryoraz wspomagająco przy leczeniu stanów zapalnych oraz infekcji górych dróg oddechowych.Wykazuje działanie antyseptyczne, przeciwzapalne i ściągające. Odświeżai nadaje uczucie chłodu. Stosowany w aromaterapii poprawia nastrój i samopoczucie..
15,00 zł
Brand: Nature Queen
Pozyskiwany z tłoczenia ekologicznych pomarańczy jest powszechnie stosowany w aromaterapii,a także jako składnik wielu kosmetyków do pielęgnacji skóry, dezodorantachczy odświeżaczach powietrza. Bogaty w witaminy i mikroelementy. Działa pobudzającoi antystresowo, w aromaterapii jest stosowany także j..
15,00 zł
Brand: Nature Queen
Olejek z drzewa herbacianego doskonały na trądzik, zmiany skórne w tym grzybicze, pęcherze, opryszczkę. Łagodzi skutki ukąszeń owadów. Wspomaga regenerację. ma działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze, wspomaga gojenie ran i działa przeciwzapalnie, wspomaga leczenie łupieżu, normalizuje wydzi..
16,00 zł
Brand: Nature Queen
Olejek eteryczny z trawy cytrynowej ma szerokie zastosowanie w aromaterapii,kosmetyce i gospodarstwie domowym.Skład: Cymbopogon flexuosus herb oilPojemność: 10ml..
14,00 zł
Przeglądasz 1 do 5 z 5 (1 stron)