Menu
Your Cart
Be The Sky Girl
Jestem delikatną emulsją łączącą w sobie oleje i łagodne substancje myjące, aby Twój demakijaż był skuteczny, szybki i przyjemny.Pokażę Ci, że oczyszczanie twarzy i demakijaż oczu to prosta sprawa i pierwszy krok do zdrowej cery. Nałóż mnie zwilżonymi dłońmi na twarz, wmasuj i spłucz ciepłą wodą a p..
49,00 zł
Pojemność: 50mlJestem agentem do zadań specjalnych. Dla Ciebie połączyłem niezwykle skuteczne naturalne składniki rozjaśniające i liftingujące. Moim zadaniem jest przywrócić Twojej cerze blask, wyrównać jej koloryt i zmniejszyć przebarwienia, równocześnie pozostawiając ją ujędrnioną i gładką. M..
105,00 zł
Pojemność: 50mlJestem jak delikatna dama.Ochronię Twoją skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UVA i UVB. Nałóż mnie przed wyjściem na słońce i powtarzaj aplikację po zabawie w wodzie oraz w trakcie długiego opalania. Możesz mnie użyć także pod makijaż. Zadbam o to, abyś mogła cieszy..
89,00 zł
MUS DO CIAŁA "SWEET LIFE" Be The Sky GirlPojemność: 100mlDopieszczę Twoją skórę po kąpieli czy w trakcie odprężającego masażu.Sięgaj po mnie zawsze wtedy, gdy będziesz potrzebowała odrobiny relaksu.Jak pachnę? Och… mój zapach nikogo nie pozostawi obojętnym – wyrazisty, odważny, zmysłowy, ale absolut..
47,00 zł
MUS DO CIAŁA "SWEET LIFE" Be The Sky GirlPojemność: 200mlDopieszczę Twoją skórę po kąpieli czy w trakcie odprężającego masażu.Sięgaj po mnie zawsze wtedy, gdy będziesz potrzebowała odrobiny relaksu.Jak pachnę? Och… mój zapach nikogo nie pozostawi obojętnym – wyrazisty, odważny, zmysłowy, ale absolut..
79,00 zł
MUS DO CIAŁA"SWEET LIFE"Be The Sky GirlPojemność: 100mlDopieszczę Twoją skórę po kąpieli czy w trakcie odprężającego masażu.Sięgaj po mnie zawsze wtedy, gdy będziesz potrzebowała odrobiny relaksu. Jak pachnę? Jak beztroska i wakacje - malinowe chwile zapomnienia i porzeczkowe tajemnice.Słodycz ..
47,00 zł
MUS DO CIAŁA"SWEET LIFE"Be The Sky GirlPojemność: 200mlDopieszczę Twoją skórę po kąpieli czy w trakcie odprężającego masażu.Sięgaj po mnie zawsze wtedy, gdy będziesz potrzebowała odrobiny relaksu. Jak pachnę? Jak beztroska i wakacje - malinowe chwile zapomnienia i porzeczkowe tajemnice.Słodycz ..
79,00 zł
MUS DO CIAŁA"WILD FOREST"Be The Sky GirlPojemność: 100mlDopieszczę Twoją skórę po kąpieli czy w trakcie odprężającego masażu.Sięgaj po mnie zawsze wtedy, gdy będziesz potrzebowała odrobiny relaksu.Jak pachnę? Pachnę jak… czarodziejka! Serio. Jeśli znacie Wiedźmina, to mój zapach jest zapachem jego w..
47,00 zł
MUS DO CIAŁA"WILD FOREST"Be The Sky GirlPojemność: 200mlDopieszczę Twoją skórę po kąpieli czy w trakcie odprężającego masażu.Sięgaj po mnie zawsze wtedy, gdy będziesz potrzebowała odrobiny relaksu.Jak pachnę? Pachnę jak… czarodziejka! Serio. Jeśli znacie Wiedźmina, to mój zapach jest zapachem jego w..
79,00 zł
SCRUB CUKROWY PINA COLADABe The Sky GirlPojemność: 220 gJestem jak mix letnich owoców z domieszką wiatru znad oceanu.Słodkie drobinki oczyszczą skórę Twojego ciała, a kompilacja masła shea i mango z olejami z migdałów i kokosa cudownie ją wygładzi, nawilży i delikatnie natłuści. Nałóż mnie na wilgot..
69,00 zł
SERUM DO CERY TŁUSTEJ I MIESZANEJ"KEEP PURE"Be The Sky GirlPojemność: 30mlŁączę w sobie wysoko stężone ekstrakty roślinne z różnych zakątków świata – od bukwicy zwyczajnej po żywokost lekarski.Wszystko po to, aby silnie oczyścić, zmatowić i ukoić stany zapalne skóry. Mam w sobie:Witamina B3&nbs..
83,00 zł
SERUM DO CERY WRAŻLIWEJ I NACZYNIOWEJ"KEEP CALM"Be The Sky GirlPojemność: 30mlŁączę w sobie wysoko stężone ekstrakty roślinne z różnych zakątków świata – od oczaru wirginijskiego po arnikę górską.Wszystko po to, aby ukoić i wzmocnić naczynka oraz pomóc przywrócić jednolity koloryt Twojej skórze.Mam ..
83,00 zł
Przeglądasz 1 do 12 z 15 (2 stron)