Menu
Your Cart
BROOKLYN GROOVE

Kosmetyki Brooklyn Groove

Oferta naszej firmy obejmuje produkty pochodzenia organicznego, tj. są one przygotowywane z roślin i minerałów obecnych w przyrodzie. Warto zwrócić uwagę na produkty oferowane przez manufakturę Brooklyn Groove, które są również dostępne w naszym katalogu. Powstała ona jako wynik przeniesienia inspiracji dzielnicą Nowego Jorku jako swoistego tygla kulturowego na grunt ekologicznych kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Naturalny dezodorant w kremie marki Brooklyn Groove jest delikatny dla skóry, ale pozwala jednocześnie efektywnie usunąć intensywny zapach potu. Z kolei naturalny dezodorant w sztyfcie pozwala na higieniczną aplikację i w szybki sposób neutralizuje nieprzyjemną woń. Produkty tej firmy, zarówno te w sztyfcie, jak i te w kremie, zostały wzbogacone węglem aktywnym, by wzmocnić ich działanie. Stosowane ekstrakty roślinne zamknięte w szklanym opakowaniu gwarantują komfort użytkowania i dobre samopoczucie przez cały dzień.

Naturalny Dezodorant w Kremie o zapachu Lawendy i Trawy Cytrynowej jest wolny od aluminum, parabenów, syntetycznych zapachów. Jako pierwsi w Polsce prezentujemy tą wyjątkowo skuteczną formułę z Węglem Aktywnym.Ten  produkt jest idealny dla wrażliwej skóry i osób, które bezpiecznie dla włas..
29,00 zł
Naturalny Dezodorant w Kremie o zapachu Limonki i Pomarańczy jest wolny od aluminum, parabenów, syntetycznych zapachów. Jako pierwsi w Polsce prezentujemy tą wyjątkowo skuteczną formułę z Węglem Aktywnym.Ten  produkt jest idealny dla wrażliwej skóry i osób, które bezpiecznie dla własn..
29,00 zł
Nasza wyjątkowa formuła z węglem, magnezem, glinką bentonitową w nowej formie. W ekologicznym papierowym opakowaniu, sprawdzona skuteczna formuła teraz w wygodnym sztyfcie. Posiada te wszystkie zalety za które kochacie nasz dezodorant w słoiczku. Nie jest mokry, ani za suchy, nie klei się, nie ma gr..
38,00 zł
Nasza wyjątkowa formuła z węglem, magnezem, glinką bentonitową w nowej formie. W ekologicznym papierowym opakowaniu, sprawdzona, skuteczna formuła teraz w wygodnym sztyfcie. Posiada te wszystkie zalety za które kochacie nasz dezodorant w słoiczku. Nie jest mokry, ani za suchy, nie klei się..
38,00 zł
Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)