Menu
Your Cart
Zew
Brand: ZEW
Balsam do brody z węglem drzewnym z Bieszczad. Węgiel drzewny ma właściwości detoksykacyjne, oczyszczające i bakteriobójcze. Działanie balsamu oparte jest na naturalnych olejach roślinnych – kokosowym,arganowym,bawełnianym,dyniowym,migdałowym  k..
30,00 zł
Brand: ZEW
Balsam do brody z węglem drzewnym z Bieszczad. Węgiel drzewny ma właściwości detoksykacyjne, oczyszczające i bakteriobójcze. Działanie balsamu oparte jest na naturalnych olejach roślinnych – kokosowym, arganowym, bawełnianym, dyniowym, migdałowym i k..
70,00 zł
Brand: ZEW
Pojemność: 80mlBalsam po goleniu ZEW for men z czarną hubą to niezawodna pomoc dla skóry po goleniu.  Dzięki składnikom aktywnym spełnia trzy funkcje:koi i usuwa uczucie pieczenia,łagodzi podrażnienia i zapobiega powstawaniu zaczerwienień i niedoskonałości,nawilża ..
50,00 zł
Brand: ZEW
zamykana mydelniczka wykonana z blachy aluminiowejlekka, wytrzymała, nierdzewnaminimalistyczna estetyka z grawerowanym logo ZEW na przykrywcewymiary: 75 mm/55 mm/35 mm (dopasowane do wymiarów mydeł ZEW for men)..
29,00 zł
Brand: ZEW
Naturalne mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów z węglem drzewnym z Bieszczad.Do każdego typu skóry i włosów.Oczyszcza, odświeża, nawilża.Pojemność 85 mlBawełniane woreczki z logo ZEW – dla Ciebie przy zakupie minimum dwóch produktów...
35,00 zł
Brand: ZEW
Naturalne mydło do brody z węglem drzewnym z Bieszczad.Oczyszcza, odświeża, pielęgnuje skórę twarzy.Bawełniane woreczki z logo ZEW – dla Ciebie przy zakupie minimum dwóch produktów.Pojemność 85 ml..
30,00 zł
Brand: ZEW
Naturalne mydło do mycia ciała i twarzy z węglem drzewnym z Bieszczad.Oczyszcza, odświeża i nawilża skórę.Wyprodukowane w Polsce.Pojemność 85 mlPrzy zakupie dwóch produktów marki ZEW- bawełniany woreczek z logo ZEW dla Ciebie...
25,00 zł
Brand: ZEW
Naturalne mydło do golenia z węglem drzewnym z Bieszczad.Zapewnia skuteczne i komfortowe golenie.Wyprodukowane w Polsce.Pojemność 85 g..
25,00 zł
Brand: ZEW
Naturalne mydło do włosów z naturalnym węglem z Bieszczad.Przeznaczone do każdego typu włosów.Oczyszcza i odświeża.Pojemność 85 mlPrzy zakupie dwóch produktów marki ZEW- bawełniany woreczek z logo ZEW dla Ciebie...
25,00 zł
Brand: ZEW
OLEJEK DO BRODY Z CZARNĄ HUBĄZEW FOR MEN Pojemność: 30mlOlejek do brody ZEW for men z czarną hubą drzewną, przeznaczony do codziennej pielęgnacji i stylizacji brody. Nawilża i koi skórę, sprawia, że broda łatwo się rozczesuje, dobrze układa i jest miękka w&nbs..
65,00 zł
Brand: ZEW
Przeznaczona dla Brodaczy, którzy potrzebują skutecznej i profesjonalnej pielęgnacji zarostu.Włosie z dzika, umieszczone na poduszce pneumatycznej, zapewnia właściwe oczyszczenie zarostu i masaż twarzy, ma właściwości antystatyczne.Drewniany uchwyt wykonany jest z bieszczadzkiego buku, posiada certy..
55,00 zł
Brand: ZEW
W skład zestawu Komplet Brodacza wchodzi: Mydło do brody Naturalne mydło do brody z węglem drzewnym z Bieszczad. Mydło oczyszcza, odświeża, pielęgnuje skórę twarzy. Zapewnia radykalną czystość brodyJak używać: Zwilż mydło ciepłą wodą. Potrzyj w dłoniach do uzyskania piany...
64,00 zł
Przeglądasz 1 do 12 z 14 (2 stron)