Menu
Your Cart
Khadi

Henna Khadi - ziołowa farba do włosów

Henna do włosów oparta jest na naturalnych składnikach, które pielęgnują włosy, i dodają blasku - brzmi niemożliwie? A jednak - henna Khadi to ziołowa koloryzacja, która pozwala uzyskać głęboką barwę włosów i jednocześnie działa na nie jak bogata odżywka. Historia henny, czyli barwnika produkowanego z pędów rośliny zwanej lawsonią bezbronną, sięga czasów prehistorycznych. Marka Khadi wykorzystuje bogactwo wiedzy ajurwedyjskiej do stworzenia ekologicznych i skutecznych produktów, w tym bestselerowej henny, która występuje w kilkunastu kolorach. Oryginalna henna Khadi jest dostępna w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu oraz na unlapin.pl.

Ziołowa farba do włosów KHADI bezbarwna CASSIA
Top Brand
Brand: Khadi
Henna Khadi Cassia nie koloryzuje włosów - może być stosowania jako odżywka, w celu wzmocnienia i pogrubienia włosów lub jako farba dla blondynek, która pogłębi naturalny kolor włosów i doda im złotego blasku. Czas trzymania mieszanki na głowie jest zależny tylko i wyłącznie od indywidualnych p..
45,00 zł
Ziołowa farba do włosów KHADI CIEMNY BLOND
Top Brand
Brand: Khadi
Ziołowa farba do włosów Khadi pozwalająca na uzyskanie chłodnego, ciemnego odcienia blondu. Farba doskonale kryje siwe włosy, a także nadaje się do koloryzacji włosów w kolorze jasny i średni blond. Nie rozjaśnia włosów! Dzięki hennie Khadi zadbasz o swoje włosy podczas ich farbowania. Farby Kh..
45,00 zł
Ziołowa farba do włosów KHADI CIEMNY BRĄZ
Top Brand
Brand: Khadi
Ziołowa farba do koloryzacji włosów, która nadaje włosom odcień ciemnego, czekoladowego brązu o chłodnej tonacji. Po farbowaniu włosy są wyraźnie odżywione, wzmocnione i przepięknie lśnią, zwłaszcza w słońcu. Farb Khadi można używać tak często, jak zajdzie potrzeba. Nie zawierają chemicznych składn..
45,00 zł
Ziołowa farba do włosów KHADI CZARNA
Top Brand
Brand: Khadi
Henna Khadi to farba ziołowa, która nadaje włosom intensywnego koloru w odcieniu ciepłej czerni. Po koloryzacji przy pomocy ziołowej henny włosy są wyraźnie wzmocnione, odżywione i przepięknie błyszczą.Farb Khadi można używać tak często, jak zajdzie potrzeba. Nie zawierają chemicznych składników, za..
45,00 zł
Ziołowa farba do włosów KHADI INDYGO
Top Brand
Brand: Khadi
Indygo Khadi to naturalna farba ziołowa nadająca włosom pięknego, intensywnego koloru czerni z niebieskim połyskiem. Indygo to ciemnobłękitny barwnik otrzymywany z liści tropikalnej rośliny indygowca barwierskiego, występującej m.in. w Indiach. Po użyciu Indygo Khadi włosy są wzmocnione, odżywione, ..
45,00 zł
Ziołowa farba do włosów KHADI JASNY BLOND
Top Brand
Brand: Khadi
Naturalna ziołowa farba do włosów nadająca odcień od jasnego blondu do blondu o delikatnie czerwonym tonie. Henna Jasny Blond znakomicie pokrywa kolorem nawet siwe włosy i pozwala cieszyć się wspaniałym, naturalnym kolorem blond. Farbowanie henną Jasny Blond zapewnia trwały efekt kolorystyczny i sku..
45,00 zł
Ziołowa farba do włosów KHADI JASNY BRĄZ
Top Brand
Brand: Khadi
Naturalna farba ziołowa do włosów. Nadaje włosom odcień jasnego, ciepłego brązu. Pokrywa siwe włosy za pierwszym razem, nie wymaga koloryzacji dwustopniowej. Już po pierwszym farbowaniu włosy są intensywnie wzmocnione, wyraźnie odżywione i pogrubione.Farb Khadi można używać tak często, jak zajdzie p..
45,00 zł
Ziołowa farba do włosów KHADI NATURALNA CZERWONA (ruda)
Top Brand
Brand: Khadi
Ziołowa farba do koloryzacji włosów nadająca jasnym włosom kolor jasnej, rudej czerwieni, a ciemnym mahoniu. Nie niszczy włosów, a ekstremalnie je odżywia i nadaje im pięknego, lśniącego koloru. Idealnie pokrywa siwe włosy. Produkt pozbawiony jest chemikaliów, zatem nie da się za jego pomocą rozjaśn..
45,00 zł
Ziołowa farba do włosów KHADI NATURALNA Z AMLĄ I JATROPHĄ
Top Brand
Brand: Khadi
Ziołowa farba do koloryzacji włosów nadająca jasnym włosom kolor intensywnej czerwieni, a ciemnym pięknego, głębokiego mahoniu. Nie niszczy włosów, a ekstremalnie je odżywia i nadaje im pięknego, lśniącego koloru. Idealnie pokrywa siwe włosy. Produkt pozbawiony jest chemikaliów, zatem nie da się za ..
45,00 zł
Ziołowa farba do włosów KHADI ORZECHOWY BRĄZ
Top Brand
Brand: Khadi
Farba ziołowa Khadi nadaje włosom pięknego, intensywnego koloru w odcieniu chłodnego, orzechowego brązu. Już po pierwszym farbowaniu włosy są intensywnie wzmocnione, wyraźnie odżywione i pogrubione. Farb Khadi można używać tak często, jak zajdzie potrzeba. Nie zawierają chemicznych składników, zate..
45,00 zł
Ziołowa farba do włosów KHADI POPIELATY BRĄZ
Top Brand
Brand: Khadi
W 100% naturalna farba w kolorze chłodnego, popielatego brązu. Stworzona na bazie czystych, pochodzących prosto z Indii ziół najwyżej jakości. Zapewnia doskonałe pokrycie włosów, w tym siwych, bez czerwonych i rudych refleksów. Ostateczny efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów - włosy..
45,00 zł
Ziołowa farba do włosów KHADI ŚREDNI BLOND
Top Brand
Brand: Khadi
Henna Średni Blond to zupełnie naturalna farba ziołowa, która nadaje kolor średniego blondu w odcieniu neutralnym lub lekko czerwonym. Nie zawiera utleniaczy ani chemicznych środków barwiących. Farba jest przeznaczona do farbowania włosów siwych i bardzo jasnych – wówczas daje najlepszy efekt k..
45,00 zł

Henna Khadi Poznań – sklep internetowy Un Lapin

Paleta kolorów henny Khadi obejmuje czerwienie, rudości, brązy i czernie w różnych tonacjach. Dostępna jest również wersja bezbarwna, która ma działanie regenerujące i pogłębiające kolor blond włosów. Prosta aplikacja oraz skuteczne pokrycie siwych włosów to walory, za które użytkownicy doceniają te produkty. Dodatkowym atutem jest możliwość samodzielnego nałożenia produktu. Henna, indygo, amla, bhringaraj, neem oraz wiele innych składniki ów roślinnego pochodzenia sprawiają, że włosy po koloryzacji zyskują optyczną objętość, są wzmocnione i błyszczące. Efekt ten można obserwować u Hindusek, które stosują henny od wielu lat. Farby Khadi posiadają certyfikat BDIH potwierdzający naturalne pochodzenie składników oraz gwarantuje, że w składzie farb nie ma konserwantów, utleniaczy, sztucznych aromatów i wspomagaczy koloru. Dzięki temu farby Khadi mogą być stosowane tak często, jak zachodzi potrzeba, nadają się również do użytku dla kobiet w ciąży oraz karmiących. W naszym sklepie internetowym oferujemy pełen wachlarz kolorów henny Khadi w atrakcyjnej cenie. Wypróbuj naturalny sposób koloryzacji włosów, a spektakularne efekty działania z pewnością Cię oczarują.

Przeglądasz 1 do 12 z 16 (2 stron)